Film betétdalok

Én Star Trek-en nőttem fel így az eredeti sorozat zenéje is nagyon megmaradt, meg a filmé is.

U.i.: Igen tudom, hogy Star Trek fan vagyok. :smile:

A tavalyi év egyik legjobb filmje volt. Ésfantasztikus zenéje van!

Nem tudom ,hogy a fiatalok közül megvolt -e valakinek… [?]

Best!!!
“Egy halom akármi és egy egész rakás más!” :smiley:

:heart:

Hans Zimmer alapvető a témában!! :smile: Nekem is egydül ez jut eszembe ha ehhez a témához szeretnék hozzászólni!

Mivel Hans Zimmer-től a No Time For Caution-t (Interstellar), és a Supermarine-t (Dunkirk), valamint Michael Kamen-től a Band of Brothers főcímdalát már belinkelték előttem, így csak OnePlus1-nal bővíteném a legjobbak listáját :smiley: :

És egy nagyon friss:

bírom ezt a verziót! És akarom a 4-ik filmet! Komolyan minden megkapja folytatást csak a Beverly Hillsi Zsaru nem! :frowning:

Ó ,ezt a nótát / filmet egészen biztosan ismeritek !
Lethal Weapon 3 / It’s Probably Me -

Blöff (2000)

Én életemben először néztem Bud Spencer filmet (ne kövezzetek meg) de az a Kincs ami nincs volt és szét nevettem magam viszont ez a zene nekik nagyon bejön : https://youtu.be/ZlaT9FAxVoU

A “Különben dühbe jövünk”-nek is legendás a zenéje :slight_smile:

Ja, meg persze a kórus jelenet, de azt nem akarom lelőni, azt meg kell nézni :smiley:

Meglepődtem, hogy ezt még senki se linkelte. Szerintem iszonyat jó ez a lihegés benne és a film legjobb jelenete is ehhez kapcsolódik.

UI: Tune Up Radio podcastnek (magyarok) nézzetek utána, ha érdekelnek a film (és játék) zenék. Az utolsó adásaikban több órát szenteltek ezeknek. Amióta meghallgattam, nem is hallgatok már más zenét csak ilyeneket. :smiley: (NieR: Automata OST a legjobb, imádom :slight_smile: )

Örök klasszikus.
“I love the smell of napalm in the morning!”

John Williams, Ennio Morricone, Hans Zimmer a legnagyobbak de Alan Silvestri is nagyok közé sorolható. Egy zseni a fazon. A Predator 2 soundtrack az egyik személyes kedvencem.

“Na gyereeeeeeeeee!!!” :))))