Film betétdalok

Tudom hogy fentebb volt már de ezt egyszerűen nem lehet megunni. Gyerekkorom egyik meghatározó filmje bár nem sok köze volt a regényhez de ettől függyetlenül egy kiváló kalandfilm egy fantasztikus zenével kisérve. és azt az utolsó 7-8 percet a film végén azt a mai napig lélegzet visszafojtva tudom nézni közben pedig megy ez a zene meg hegyek meg völgyek meg indiánok perfect. :slight_smile:

Red Sonja / Ennio Morricone (-Na, valaki? Micsoda? Ez sem nem?!??)

Sacco e Vanzetti (1971)
Ennio Morricone / Joan Baez - "Here’s to You"
Ja, betehettem volna a Videogame soundtrack -ba is ,de oda (még)kevesebben járnak…

Nemsok filmek maradt meg a fejemben a betétdala :smiley: de pl ezek, örök kedvencek <3

Hirtelen ezek :smiley: de biztosan van még egy csomó, ami jelenleg nemjutott eszembe

Egyik nagy kedvenc filmem és soundtrack-em! Imádom!

Por una Cabeza - több (jó) filmben is hallható volt -

• Egy asszony illata('92) ,Schindler listája ,True Lies – Két tűz között('94) …

Ez egy fantasztikusan jó film, Al Pacino zseniális szereplésével! ment is az Oscar érte :smiley:

Sokan nem szeretik ezt a filmet én viszont kedvelem és a zenéjét különösen szeretem.

Quentin Tarantino -nak boldog szülinapot ! (március 27)

Egyik hatalmas kedvencem :slight_smile:

És ha már utazom Manchesterbe, akkor itt van még ez is, talán ez az a film, amit a legtöbbször láttam :slight_smile: