Film betétdalok

Elvileg idén jön. Én is várom nagyon bírtam a Mayans-t a sorozatban! :smiley:

Ja annyit láttam én is, ideje lenne! Érdekel ez a szemszög is! :slight_smile:

Hát, nem vagyok egy nagy Radiohead rajongó és a Mint Royale -együttest sem csípem túlzottan ,de a Vanilla Sky -című filmben az üres NewYork, megtámogatva az előbb említett együttesek zenéivel -eléggé hatásos volt. Mint egy fura álom…

A mun-ka-fü-zet, egy szám (1+4+0+8=?), és a végre hazatérő aranyos kis kedvencek …

Az elsőből ajánlom az eredetit :slight_smile:

Igen, köszi @Berselius , tudom, h ki az eredeti előadó,de azt az 1(db) -nótát sajnos nem tudtam idevarázsolni ! (-az egész M.O. / “T.B.” -lemezt meg nem akartam -mert az ilyen feltöltések valamiért elég hamar el szoktak tűnni a y.t. -ról, +egy majd’ 50 -perces “betétdallal” összezavarnám a fiatalokat) :]

1:22-től Silvestri beindul mint állat. Ha Shane Black nem hozza vissza az új Predator filmhez Silvestrit meg se nézem! :smiley:

Last Action Hero / Az utolsó akcióhős - (még mindig)

Hát igen, ez a cucc eléggé rendben volt!

Évek óta nem láttam a trilógiát, most újranéztem, és még mindig meg tudom könnyezni :slight_smile:

A legnagyobb hatása talán ennek a dalnak volt a 2. rész végén, ahogy a kiszáradt erdőben Frodóék haladnak, majd felemelkedik a kamera, és megmutatja a hegyek mögött Mordor fekete pusztaságát.

Sziasztok! Lehet, hogy csak én voltam figyelmetlen, és már voltak, de nekem ez a kettő az abszolút kedvenc:
The Godfather: https://www.youtube.com/watch?v=F9vA7L8H4nc
Once upon a time in the west: https://www.youtube.com/watch?v=3urW8ZUF3z4

2015-ben ez volt az egyik kedvenc filmem. És a zenéje??? Állati jó!

Mikor ezeket a képsorokat megláttam, már tudtam, hogy csak jó film lehet.

(Az egyik kedvenc dalom)

Én ezt nem tudom megunni :slight_smile:

Minden hibája ellenére imádtam ezt a sorozatot!

Emlékszem hogy még moziba is megnéztem a Pearl Harbor filmet és arra is tisztán emlékszem hogy ebben a pár perces jelenetben több érzelem és szív volt mint az egész filmben együttvéve. Pedig egy romantikus háborús drámáról beszélünk… A film legjobb jelenete és Hans Zimmer megint oda tette magát.