Film keresés

Sziasztok! Vonaton láttam egy filmrészletet egy utazó kollégánál, és nagyon kíváncsi lennék a címére, de sajnos nem sikerült megtalálnom eddig, hátha valaki látta és tudna segíteni, azt nagyon megköszönném.

Feltételezem új film lehet, mert feliratosan nézte, a történet amit elcsíptem a következő lenne: Irányítottak egy robot csajt/faszit, és a tenyerükben jelent meg, hogy mit csináljanak a másikkal: pl: “irányított behatolás” ezt persze kiszúrtam…
Tesztelték őket, vagy valami ilyesmi lehetett, sajnos le kellett szálljak,így nem volt időm rákérdezni… :confused:

Szia!
Kicsi segítség kellene :slight_smile:
Hogy érted, hogy mit csináljanak egymással? Több robot is volt, mekkorák voltak, vagy a szereplőket esetleg körül tudod írni (már ha láttad őket)?

Hali :slight_smile:
Hát feküdt egy ágyban 1 hosszú szőke hajú csaj egy kigyúrt pasival, és mögöttük egy irányítófülképen egy nő számítógépen keresztül irányította őket mit csináljanak egymással, úgy hogy a faszinak a kezében jelent meg, az üzenet, konkrétan az volt hogy “irányított behatolás” aztán megcsinálta a csajt. “fapofával csinálták” :confused:

Akkor esetleg ez (abból gondolom, hogy ilyen stílusú filmet nem nagyon tudok mostanában, viszont ez sorozat, amihez simán nincs fordítás):

Vagy ez (A season 4 trailerét ajánlom megnézni, ott láttam hasonlót) :

https://www.netflix.com/hu/title/70264888

Sikerült megtalálni? :slight_smile:

Sajnos nem ez volt, (a stílus hasonló volt ) de nagyon köszi a tippet, azóta is keresem még… :slight_smile:

Ne ezeket találtam még, amik ide vághatnak:

Több nem jut eszembe :slight_smile:

Még nem adtam fel… :slight_smile:

Azt hiszem megtaláltam:

A hölgy:

1 óra 17 percnél van a jelenet. És igencsak gyatra volt az a fordítás amit olvastál, mert egészen más a szöveg :smiley:

És tényleg, ohhh yes nagy az öröm, hát még barátnőm mennyire fog. Tudtam, hogy valamikor elő fog kerülni… és az a vicces, hogy 2 hete megvan a film, csak még nem volt idő megnézni.

Óriási már megérte felkelni, köszi szépen mindent, pacsi! :slight_smile:

Igazán örülök :slight_smile:

@VizesNinjonKovacs & @lengyelb zárható a téma :lock:

Lezárva ekkor: #12