Filmek, sorozatok

Sziasztok! Ebben a bejegyzésben leírhatod kedvenc sorozatod, filmedet, és hogy miért szereted.

Filmajanlas
A szinkron ereje, avagy ki hogy szereti nézni a filmjeit/sorozatait?
Betegség alatt ajánlandó Sorozat, Film, Anime bármi
Mr.Robot Kibeszélő

Kedvenc sorozatom jelenleg ami még fut az a Trónok Harca, bár talán mondhatnám, hogy kinek nem a kedvence… :smiley:
Film gyanánt filmszériát mondanék, ami számomra örök klasszikus marad, A Gyűrűk Ura eredeti trilógia.

Nekem a kedvenc sorozataim a Dexter és a Breaking Bad volt! Nézem még a Homelandet és a Better call Sault is.
A trónak harca nekem kicsit se jött be, kérlek ne bántsatok miatta :slight_smile: Filmek terén annyira nem vagyok képben!

o/
Sorozatok közül nagy kedvenc nálam az SG-1, az összes Star Trek és a Lethal Weapon…

Külön kiemelném a Rick and Morty-t, mert én még életemben nem láttam sorozatot amiben ennyi utalás van. De komolyan, egy részt legalább 6x kell megnézni, hogy megtaláld a sok apróságot…

Filmeknél meg ottvan a szokásos Star Wars, Gyűrűk Ura a libabőr-momentekkel, 80-as 90-es évek beli akciófilmek kombója.

A BSTH természetesen kihagyhatatlan :punch:

Elég sok van, talán amit sorozatot nem írtak az a Vikings, Westworld, Stranger Things, Aranyélet, Vinyl, Mr. Robot. Most hirtelen ezek jutottak még eszembe. Filmből nagyon sok van kezdve a keresztapától a száll a kakukk fészkéig :smiley: lehetne bőven írni.

Kedvenc sorozat: Internátus (@plohun akkor ezt Neked különösen ajánlom, mert ez is tele van utalásokkal :smiley: )
Kedvenc filmem nincs, sokat szeretek, főleg a jó vígjátékokat… pl Másnaposok, Családi üzelmek, Kavarás

Hát régebben rengeteg sorozatot néztem, mostananában sajnos idő hiányában kevesebbet, de kedvenceim pl. a Mr. Robot, Westworld, Trónok Harca, House of Cards, How to get away with murder, Taboo, Veep, Walking Dead (inkább csak kitartok mellette…), Supernatural (ez is inkább nosztalgikus). Szoktam még nézni kicsit politikai/talk show tartalmat nézni mint pl. a Last Week Tonight with John Oliver vagy Real Time with Bill Maher. :eyes:

Én is szeretem a Trónok Harcát! Könyvben is olvastam. Másik kedvencem a Shield ügynökei, ami egyre jobb, alig várom a következő évadot! :smiley:
Kedvenc filmjeim, a Christian Bale-Batman filmek. A legtöbb Marvel filmet szeretem, de a Gyűrűk Ura viszi a pálmát.

én elég sok sorozatot nézek:Trónok Harca,walking dead,house of cards,The flash,Arrow,Shield ügynökei,Supernatural,Stranger things,Chosen,legends of tomorrow :smiley:
kedvenc filmem jelenleg a galaxys őrzői de ez könnyen változhat ebben az évben mert jön a 2.része is,meg a Logan meg a thor 3 :smiley:

Emberek…ki maradt a valaha volt egyik legjobb film, ami nem más mint a Vissza a jövőbe :3 egyszerűen fenomenális :smiley: és tudjátok mi benne a legjobb? Nem lesz elbaszva :smiley: Se folytatás, se rebootolás, se semmi ilyesmit nem csinálnak vele :3

A most futó sorozatok közül a Stranger Things, The Americans, TWD, South Park, Archer és a Daredevil a kedvencem. A másodvonalban, Got, Hoc, Taboo, Banshee, az egész Csillagkapu francise.
Guilty pleasure: Arrow és Flash.

Huh én rengeteggel le vagyok maradva, köszönhetően az államvizsgának. Cserébe elkezdtem egy újat :smile: Közületek ki nézi a Taboo-t? Mi a véleményetek róla? Szerintem eddig nagyon ígéretes még ha nem is bontakozott ki teljesen.

Kedvenc sorozatom nálam is a Trónok harca,de azon kívül még nagyon szeretem a South Parkot és az X-aktákat.
Kedvenc filmem pedig A Gyűrűk Ura és A hobbit trilógia,valamint nagyon imádom még a sci-fi filmeket és a hasnolnó zsánerű és témájú filmeket.

én nézem a Taboo-t. Még a legfrissebb, 5. részt nem láttam, de az eddigi részek tetszenek, bár a 4. nagyon nem jött be. Tom Hardy nagy kedvenc :smiley:

Dettó ugyanígy vagyok vele én is. Sztem még ma meg is nézem :sweat_smile:

Sorozat: Trónok harca, The Walking Dead, Breaking Bad, Teen Wolf, Bates Motel, Stranger Things, AHS, Band of Brothers. Filmekből nagyon sok van, de ha párat ki kellene emelni akkor ezek lennének: Star Wars, Gyűrűk Ura, Batman (Christian Bale), Whiplash, Holtodiglan, Harry Potter, Eredet, Interstellar, Avatar, Éjjeli Féreg, Ex Machina, The Hunger Games, Mad Max Fury Road, Legenda vagyok, A Wall Street farkasa

Kedvenc sorozat: The Walking Dead

A kedvencem a Sherlock. Sajnos ritkabban jön újabb évad es abban is csak 3 rész van, igaz másfél órásak kb. De nekem a kedvencem lett és most év elején jött ki a 4. évad ami nagyon jó. Érdemes ránézni aki esetleg még nem ismeri vagy ismeri csak még nem nézett bele:)

Sorozat: Supernatural, American Horror Story, The Walking Dead
Film: Felhőatlasz, nekem nagyon bejött a Creed meg Mélyütés is

A kedvenc sorozat amit nemreg neztem vegig Az ifjú pápa volt. Jude Law hatalmasat alakit benne, nagyon fekszik neki a szerep. Nem egy mainstream sorozat, nem valo mindenkinek. Nalam az elmult par evben latott legjobb sorozata lett, pedig neztem/nezek joparat. Tovabbi kedvencek: Tabu, Westworld, Aranyelet, Maffiozok, Heroes, Tronok harca, Stranger Things…