Filmek, sorozatok

Jó cucc, nemsokára jön a második évad. Addig is beszereztem az első könyvet belőle míg kint voltam Kaliforniában, hamarosan neki is kezdek. :smiley:

Most találtam rá a Nightflyers-re, nekem nagyon tetszik, imádom az ilyen űrben játszódó sci-fi , thrillereket.

Az még tényleg jó cucc. Azóta is ez a háttérképem. :smiley:

Számomra az Undisputed filmek a legjobbak. Kamerakezelésben, vágásban, és minden látványi elemben szerintem kimagasló.
Az első rész nem lett valami jó, azt végigszenvedtem.
De így utólag megérte. Látszik a fejlődés az első és második rész között.
A 3.-4. részre már egy story is kialakult, ami nincs túltolva, de nem is kevés.
Itt egy kis kedvcsináló.

és egy másik

Én is bállítottam háttérképnek, annyira tetszett, de végül le kellett cserélnem valami “letisztultabb” (egyszerűbb :joy: ) háttérre, mert annyi rendezetlen doksi meg mappa hever folyton az asztalomon, hogy teljesen elrontotta a hatást.

Egyébként ez a sorozat hogyhogy nem kapott nagyobb hype-ot? :grinning: Vagy csak én éreztem így? (Más sorozatnál a környezetemből mindig találtam legalább egy-két embert, aki az adott sorit nézte/legalább a trailerét látta/olvasott róla :grinning: )

Az első rész inkább a 90-es kicsit B-s akciót tükrözi, a másodikra viszont már jóval profibb módon összeszedték a koreográfiát. Személy szerint az a kedvenc részem belőle, de nagyon jó húzás volt Boyka karakterét kifejteni, simán elvitte a 3-4 részt. MJW is nagyon profi ezen a téren, a karaktere jóval sallangosabb volt. Megy az ajánlott :slight_smile:

@nihil_nisi_bene jobb klikk az asztalon > Nézet > Asztali elemek megjelenítése :wink: , de hogy ne legyen off

Most úgy érzem magam, mint egy 3 éves, hogy ezt eddig nem tudtam, de amúgy köszi a tippet :grinning::grin:

Márc 15.

Sentient dairy products, werewolf soldiers, robots gone wild, garbage monsters, cyborg bounty hunters, alien spiders and blood-thirsty demons from hell - all converge in eighteen NSFW animated stories. Presented by Tim Miller & David Fincher.

Elmondani nem tudom, mennyire oda voltam én annak idején a Undisputed filmekért. Nem csak a remek képi világ és az ügyes, tehetséges színészek miatt, hanem az egész atmoszféra megfogott.
Az külön felvillanyozott, amikor Yuri Boyka karakterét kezdte nyomon követni több rész. Homályosan de emlékszem, hogy hogy lett egyik részről a másikra csakhogy nem “főgonoszból” (!) áldozat, és hogy azt követően miken ment keresztül. Egy olyan karakter ő, akit megérte kicsomagolni.

Egyébiránt a színész maga is zseniális, és tetszik az, amit csinál. Ha pedig Boyka, ezt se hagyjuk ki:

Ez mi lesz? :hushed: Várós. :smirk:

Mno aki eddig esetleg nem hallott errol a csodarol, annak irany a Netflix.
18 epizod, max 15 percesek, mind kulon story. 2 epizodot pedig a Digic Pictures animalt :slight_smile: