Filmek, sorozatok

Valóban, a Sherlock is jó sorozat! :slight_smile:

Aktuális kedvenceim: Taboo, Westworld, Sherlock

Igen, Sherlockot én is nagyon szeretem, bár sajnos a 4. évad az kritikán alulira sikeredett (de nyilván ez csak az én véleményem :dog2:)

Hát nem tudom nekem például ez tetszett a legjobban az 1. évad után. De a különkiadás zseniális volt.
A második kedvencet nem tudom mennyien ismerik a Sleepy Hollow. Ez a kettő ami vissza tud húzni, hogy nézzem még :grinning:
(De amúgy igen mindenkinek más tetszik :slightly_smiling_face:)

Kb az itt felsoroltakat én is követem. A Sherlockot kivéve, mert az annyira nem jött át. A TWD-ről a véleményem, h a mostani évadát “kicsit” túltolták. Eddig nagy kedvenc volt, de ez mar sok szerintme…Mármint a brutalitás. Nagy kedvenc volt még a Banshee, megkockáztatom h a legjobb sorozat amit láttam a saját kategóriájába.

Nekem az eddig említett sorozatok mellett, a Black Mirror és a Sense8 a két kedvencem.

Sorozat: Trónok harca, Válótársak
Én nagy Zöld íjász és The Flash fun voltam, míg nem jött az előbbiből az 5. utóbbiból a 3. évad. Számomra valami tragédia volt és abba is hagytam a sorozatokat. :rage:
Viszont ennek köszönhetően elkezdtem nézni a Trónok harcát lassan 1 hónapja :smiley: 3 évad felénél tartok, de nagyon epic :smiley: Továbbá a Válótársak még a nagy kedvencem :smiley:
Film: Interstellar és a Sherlock Holmes 1-2 az abszolút kedvenc :smiley: Ezen kívül The A-Team(2010) és a The Long Ride :slight_smile:

Negyedik évad egyszerűen zseniális volt! :smiley: Nem is értem hogy sok ember miért problémázik vele.

The Walking Dead, nem sok sorozatot nézek amúgy. :smiley:

Sajnos a 4. évadot még nem láttam, ideje meglesnem. :smiley:

Egy pár sorozatot nézek/néztem ,az aktuálisak :

Gotham , The Vampire Diaries , The Originals, The Walking Dead ,Black Sails , Flash , Grimm , Lucifer , Game of Thrones , Dargon Ball Super :smiley: , Ballers , Stranger Things

,és van olyan is amit már nem folytatnak :
Damien (antikrisztusos sorozat ,de sajnos csak 1 évad lett belőle ,nézettség hiány miatt), Blue Mountain State , Hannibal
és most várom a Legion-t trailer alapján nagyon baszó lesz :smiley:

Ennyi :smiley: nyugi nincs ennyi szabadidőm , összevissza nézem őket , néha egy kicsit bele is zavarodok :smiley:

Azén kedvenc sorozatom a The Walking Dead,de még anno néztem a The Falling skiest és a The Last Ship-et. A kedvenc filmem pedig a Vasököl. Azért mert megmutatja hogy akárkiből lehet sikeres személy. Még egy szeméttelepen talált robotból is.

A Sherlock negyedik évada kapcsán annyi kérdés merült fel, annyira logikátlan és OOC helyenként, hogy az egyszerűen elszomorító. Nem mintha nem néztem volna én is visongva, kitörő örömmel és extázissal, de tagadhatatlan lyukak és sötét foltok vannak benne. Remélem, hogy a következőkben kijavítják. Bár a Supernaturalt is nézem lelkesen, akármennyire is rossz, szóval a BBC-nél sem “szükséges” felkötni a gatyát. Illene, de nem létfontosságú számukra.

Kedvenc sorozatom a Supernatural, mindig szerettem az olyan lényeket amire mondták h léteznek, de csak legendákat ismernek róla. Illetve ez az angyal ördög ellentét is érdekes szál a történetben.

Ha az OOC alatt arra gondolsz hogy nem az amit megszoktunk az első 3 évadtól akkor szerintem az nem baj. Ez Sherlockról szólt és ebben a sorozatban végig a nyomozás csak egy eszköz volt a dráma kifejtésére. Többször utaltak rá hogy valami mély dolgot fognak elmesélni a karakterekről. Ez az amit elkellet mesélni és már nem igazán krímit igényelt a történet hanem sokkal több személyes drámát. Logikátlanságot nem vettem igazán észre maximum olyan dolgokat ami elsőre zavaros de utólag meglehet érteni. Ha meg még is volt benne egy két lyuk akkor szerintem azok nem voltak igazán problémásak. Spoiler nélkül nehéz erről beszélni. :smiley: Ez persze csak az én személyes véleményem de tagadhatatlan hogy megosztó lett a negyedik évad de ettől függetlenül szerintem helyenként túl sok lehúzást kapott.

Látom és értem, hogy miért gondolod ezt és spoiler nélkük tényleg lehetetlen vitázni :smiley: Félreértés azért ne legyen, én is nagyon imádom a sorozatot. Battlefield Counterstrike az egyik kedvenc színészem :3

Ebben a cikkben sok dolog van például, amivel egyetértek:

Én ezt az írást preferálom: http://puffcinq.blog.hu/2017/01/22/good_luck_boys_a_sherlock_4_evada
Bár nem teljesen értek vele egyet mert nekem az évad első része is tetszett de az szerintem is igaz hogy tényleg helyenként kapkodott.

Hát igen, teljesen eltérő vélemények :slight_smile: (pl. Toby Jones főgonosza egy egymilliószor látott karakter a “zseniális” helyett, Eurus karaktere is annyira közhelyes volt, hogy az már fájt). Nem baj, ettől függetlenül nagyon szeretem a Sherlockot. Abban tuti megegyezünk, hogy a zenéje nagyon szép volt :slight_smile:

Szerintem ha összeírjuk Eurus karakterét hogy mi volt rá jellemző akkor valóban közhelyes. De abban a kontextusba amibe belerakták abba szerintem a maga módján egyedi volt és nagyon jól működött. Moriarty is közhelyesnek mondható ha csak azt vesszük miből épül fel a karaktere nem pedig azt hogy milyen történetbe volt beleillesztve. Igen a zenéje remek volt mint mindig. :slight_smile: