Filmek, sorozatok

Firefly rajongók vannak itt? :slight_smile:

Tudom, hogy első ránézésre a Gravity Falls (Rejtélyek Városkája) egy egyszerű gyerekmesének tűnik, de ha megnéztek belőle pár részt eléggé betud vonzani a világába. A barátnőm hetekig baszogatott, hogy nézzem vele aztán a végén már nem tudtam abban hagyni (22 vagyok btw :D).

Murdoch nyomozo rejtelyei

Sziasztok! Nekem a kedvenc sorozatom az a Supernatural. Illetve mivel itt már említésre került a Garvity Falls, és a Rick and Morty is ezért talán nem köveztek meg ha megemlítem a kedvenc animéimet is: Naruto, Hunter x Hunter, Psycho Pass, Ereased, és a Fate/Zero. :slight_smile:

Sorozatok amiket nézek: Game of Thrones, Walking Dead, Arrow, The Flash, Gotham, Legends of Tomorrow, Marvel: Agent Carter, Agents of S.H.I.E.L.D, Luke Cage, Dardevil, Grimm, Dark Matter, The 100, The Strain, The Last Ship, Scream, Stranger Things, Ash vs Evil Dead, Family Guy :slight_smile:
Régebbi sorozatok amiket gyerekként néztem: Knight Rider, Macgyver, Stargate, A-team, Columbo
Filmek: Főleg a 80-as, 90-es évek filmjei jönnek be, Schwarzegger, Stallone, Willis minden mennyiségben, illetve az alapfilmek (imdb top 250-ből elég sok). Persze van egy-két újabb film is ami bejön. :slight_smile:

En sorozatokbol nemreg neztem vegig a Westworld-ot es a Stranger things-et mind a 2 nagyon tetszett. Filmekből az agycsavargatósat szeretem mint az Inception, Interstellar.

Vannak ám! Nagyon sajnáltam azt a sorozatot! :frowning:

Kedvenc Sorozat pedig: House Of Cards , Trónok Harca :slight_smile:

Végre egy House of Cards rajongó, nem vagyok egyedül. Így a világ legjobb sorozata. Kevin Spaceyés Robin Wright mindenkivel feltörli a padlót annyira zseniálisat alakítanak és az a zene. Na megyek és újra nézem az összes évadot.

A tavalyi év nekem elég pocsék volt filmeket tekintve, de elég jól végződött. A fegyvertelen katona, és a Váratlan szépség megvett kilóra. Ezek most a kedvenc filmjeim.

A Firefly Sci-fi rajongóknak kötelező! :heart_eyes:

Kedvenc film egyértelműen a Star Wars filmek.
A kedvenc sorozat pedig hát én szégyellem magam helyettetek is, hogy nem azt írtátok amelyiket én azaz:

Escape TheVR

Én is most fejeztem be másodjára House Of Cards-ot… az utolsó hat részt a negyedik évadból nem lehet egyszerűen nem egyben végig nézni… Plusz azért kiemelném a rendezői munkát is a tartalom és a zene mellett! :slight_smile:

Kedvenc filmek:

Napos oldal
Családi üzelmek
A szoba
A látogatás (vagy simán látogatás)
Széttörve
Gépész

Van még sok ezen kívül, de most ennyi jutott eszembe :smiley:

A zenéje 5 csillagos! :slight_smile:

A hozzászólásokat olvasva egy kérdés sejlik fel bennem… Brickleberry? :smiley:

Monty Python valaki? :smiley:

Sorozatok amiket nézek/néztem: GoT, TWD, Vikings, Black Sails, The Flash, Gotham, Breaking Bad, Better call Saul, Bates Motel, Humans, Tyrant, Briliáns elmék, Agymenők, Szilícium-völgy, Így jártam anyátokkal

Kedvenc film: (talán 1 a sok közül) Fegyvernepper

Yaaaayyy
https://youtu.be/9Egf5U8xLo8
7 hónap … De azért Yaaay

Hááát hol is kezdjem? Sok sorozatot néztem mikor még a számitógép, meg az internet az ablakban volt :smile:

Knight Rider
Szupercsapat
McGyver
Sliders
Columbo
AirWolf
Magnum
Xena
Baywatch
Vészhelyzet
Csillagkapu
…stb :smiley:

Hát akad jó pár ami nagy kedvenc. Kicsit hosszú lesz a lista. :slight_smile:
Ami már lefutott:
Sons of Anarchy
Falling Skies
A Hatfield-McCoy viszály (mini sorozat)
Fargo
A törvény nevében
Deadwood
Rome (mini sorozat)

Jelenleg is futó:
Trónok harca
Walking Dead
House of Cards
Vikings
Válótársak (2. széria most futott le)
Aranyélet (2. széria most futott le)
Narcos
Homeland
Peaky Blinders

És még tuti kihagytam jó pár remek sorozatot, na de majd ha eszembe jut, pótlom.