Filmek, sorozatok

Az én kedvenc sorozatom jelenleg a Dr. Who és Blindspot, de szerettem mellette a The Finder, Bones, The Mentalist, The Flash meg ehhez hasonló sorozatokat c:
Film meg elég sok van, például a Back to the Future, The Breakfast Club, DC és Marvel filmek, na meg Star Wars:D

Kedvenc sorozatom a The Walking Dead és a Supernatural. Filmből milliónyi van… :smiley: De a Star Wars az első.

Van itt esetleg Whovian??? Dr. Who fan??? Nagyon nagyon kevés ismerősöm tudja mit is ez, és egyel sem talalkoztam aki végignézte az egészet… :confused: (No nem ám az eredetitől kezdve végignézésre gondolok, mert olyat nemmeglepő hogy nem találok :sweat_smile:) tehát valaki?

Új felfedezett sorozatom: The Expanse
Elég ígéretesnek tűnik így a 3 résznél tartva. Ajánlom a Sci-fi kedvelőknek.

első évadot végignéztem. lesz még benne érdekesség :3

Legújabb Deadpool trailerből egy kép… a háttérben firefly poszterek :smiley:

Tobb mint 300 sorozattal a hatam mogott (plussz a meg aktivan futo sorozatok amiket nen szamolok ebbe bele) es ORIASI scifi-s multal, a Dr Who-t valahogy sosem birtam megnezni…egyszeruen annyira gagyi es bargyu es buta szamomra, hogy nem birtam…pedig probaltam…

Nallam Star Trek a Nr.1 … meg a TOS-is, pedig az azert szinten nagyon gyermeteg…viszont a maga koraban abszolut formabonto es tortenelmi jelentosegu volt.

:smiley: ha nem mutatod, nem vettem volna észre! Hatalmas! :smiley:

Helló!

Nem tud valaki feliratot a Visszatérők 3. évadához (bdrip-es)? Sajnos amiket találok, azokat nem tudom a TV-em elfogadtatni. Köszi előre is!

Filmek közül a Gyűrűk Ura az, ami a legfontosabb nekem, mindig is része volt az életemnek és bármennyire is tetszik valami, az sosem érhet fel hozzá. Ebből adódóan a Hobbit is kedvenc. A Marvel filmeket is hihetetlenül imádom, talán az Amerika Kapitány a legjobb, de az egész univerzum baromi jó. Az X-Men filmeket Hugh Jackman, Cherik és Quicksilver miatt szeretem. A Harry Potter is egy gyerekkori kedvenc, a Legendás állatok is baromi jó, Colin Farrellt emiatt szerettem meg. A kedvenc színészem Johnny Depp, a legjobb filmjei szerintem, a Karib-tenger kalózai, Ollókezű Edward, Cry-Baby, Álmosvölgy legendája, titkos ablak, Charlie és a csokigyár, Sweeney Todd. Szeretem a Nolan-féle Batman filmeket is, sajnos csak tavaly láttam őket először, de Tom Hardy és Christian Bale egyből a kedvenceim lettek. A Sherlock Holmes filmek is hatalmasak, Robert hozza a formáját, mint mindig. Rengeteg van még, amit szeretek/tetszett, de ezeket nevezném a kedvenceimnek.

Sorozatok közül: SKAM, Eyewitness, Stranger Things, Sherlock, Pretty Little Liars, a Gothamet is mondjuk úgy, hogy nézem, de elég döcögősen megy és eddig egyik karakter sem igazán fogott meg, a Shadowhunterst is nézem, de csak Malec miatt, amúgy egy borzalom az egész a könyvhöz és a filmhez képest. Régebben befejezett kedvencek: Glee, Gossip Girl, My Mad Fat Diary, Fringe, Lost, Agent Carter, Fullmetal Alchemist: Brotherhood, Soul Eater. Az Agents of SHIELD az, amivel nem tudom, hogy állok, mert imádtam, Ward karaktere volt az egyik legjobb és hihetetlenül elrontották az egész történetszálát, a 4. évad 2. részt láttam utoljára, de lehet, hogy folytatom, mert Ward visszatér :slight_smile:

Az egyik legjobb ötlet valaha :+1:

nekem tetszik … a megjelenése előtt nagyon vártam, az előzetes alapján … nem csalódtam nagyot , tetszik az eddigi 5 rész :slight_smile: ajánlom mindenkinek :slight_smile:

Légió című sorozatot nézi valaki ? Nálam eddig az év újonca. Új színt vitt a képregénysorozatok világába.

Én most kezdtem el az Ash vs Evil Dead-et…ha szereted a Trash zsánert, és a sok vért, meg a hülye beszólásokat, akkor erősen ajánlott. Engem anno a film nem rántott be, de ezt élvezem. :smiling_imp: Epizódonként olyan 20-30 perc, simán jó. Jah, és Bruce Campbell, for President! Meg ilyen EPIC borítót se látni mindennap :smiley:

Jim Carrey-től azért a Truman Show-t se felejtsük el :smiley: Vicces is és egyben egy kemény társadalomkritika is van benne :smiley:

Hétvégén találtam rá erre a sorozatra, le is daráltam…zseniális!

Az Indiana Jones triologia az orok klasszik reszemrol.