Filmek, sorozatok

Valóban nem rossz, bár nekem nagyon sok idegesítő karakter volt benne sajnos…
De ahogy az évad véget árt valóban nagyon cliffhanger, alig várom hogy mi fog a következő évadban történni

Szeretnék egy iszonyatosan durva sorozatot ajánlani (most értem a végére) a neve The Handmaid’s Tale

Pár mondatban miről szól (idézem a Sorozatjunkie-ról : A történet rövid összefoglalása nagyjából az, hogy a férfiak “győztek”. Izé, nyilván nem ilyen egyszerű. A THT a jövőben játszódik, ahol Amerikát padlóra küldi egy katonai puccsnak kinéző valami. Ennek során a férfiak kerülnek teljesen hatalomra, és a nőktől minden jogot elvesznek. Az eddigi részekből nem derült ki, hogy a világ milyen állapotban van, hogy ez kivitelezhető volt.
Mindeközben valami miatt a nők többsége képtelenné válik gyermeknemzésre. Aki mégis képes, azzal nagyjából tenyészeti célokat szolgálnak, hogy a magas rangú férfiaknak kell szállítsák az utódokat. Ők a Handmaid-ek, a szolgálólányok. A sorozat egyikőjük története.

Igen megdöbbentő, és erős gyomor kell hozzá, de szerintem elképesztően magával ragadó a világ és a történet!

Sziasztok!

Mondjuk úgy, hogy szeretnék azoknak, akik szeretik az elgondolkodtató erkölcsi drámákat, ajánlani egy magyar mesterművet! Nem hittem, hogy egy magyar film lesz az, ami a legnagyobb hatással lesz rám és többszöri nézés után sem tudom majd megmondani, tulajdonképpen mikor és mi volt a helyes döntés, vagy azt, hogy kit ítéltem meg a megfelelőképpen.

Fontos megjegyezni, hogy a film a legkevésbé sem akció dús. Leginkább dialógusokból áll, ha történik valami az mindig eszméletlen feszültséget okoz.

Fantasztikus a szereposztás, fantasztikusak az alakítások, egyszerűen lenyűgöző alkotás.

Röviden a film arról szól, ki mennyire ismeri magát és vajon mit lehet megtenni az ember más és saját életéért.
Jó szórakozást! :slight_smile:

Jelenleg a Gotham-t nézem, és ma néztem végig a Castlevania-t (nagyon baszó lett :smiley: ), de a kedvenc az a Trónok harca marad egy darabig.
A Castlevania-t kicsit rövidnek találom de a minőséggel legalább kárpótoltak, egy rossz szavam nincs rá :slight_smile:

Sziasztok. Tegnap elofizettem eletemben eloszor a Netflixre. Van egy honap ajandek es plusz egy honapot befizettem. Meglatom mennyire fog bevalni. A kerdesem a kovetkezo lenne:

Svajcban elek igy elsosorban nemetul, franciaul es olaszul sikerult rajta filmeket talalnom, majd kesobb a bongeszoben az account beallitasoknak atallitottam a nyelvet angolra, sajnos magyar nyelvet nem talaltam.Azt olvastam, hogy NetFlixen vannak mar filmek magyar felirattal is. Ezeket a filmeket en hogyan tudnam elerni szerintetek? Van ennek akarmilyen modja?

IMDb:

lokikamika14

WhatNext.eu:

bencee

Ouija: A Gonosz eredete (2016)

Az első rész után félve fordult meg a fejemben, hogy neki ugrok és végig küzdöm magam rajta de látván, hogy a készítését Mike Flanagan vette a kezébe, adtam neki egy esélyt. Talán látott valami olyan mélyen szunnyadó lehetőséget Stiles White 2014-es filmjében vagy a témában magában, ami nem lett (eléggé) kihasználva, illetve ekkor már nyilvánvaló volt, milyen hibákban bővelkedett az “előd”, mert ahogy utóbbiakból, úgy a negatív kritikákból sem volt hiány a vetítés után!

Néhány tény és megállapítás: A Gonosz eredete nem egy CGI központú alkotás. Alacsony költségvetésű mű és a végeredmény alapján nem is volt szükség csillagászati összegekre ahhoz, hogy élvezhetővé tegyék a látványt. A kreatívan megvalósított jeleneteket ill. a jelmezeket, maszkokat igen is szalagképessé tették a belefektetett pénzösszeg ellenére. A jó öreg 60-as, 70-es korok stílusát remekül visszaadták, nem beszélve arról az állandó, kissé talán nyomasztó atmoszféráról, ami az egész játékidő alatt uralkodik. A vágás- és kameramozgásban sem volt rendkívüli hiba - minden lencse jókor volt jó helyen. Nem voltak fölösleges ugrások, amelyek ellehetetlenítették volna a szituációk értelmezését sőt, nagyon is sokat mondó információ morzsákat csíphetünk el akkor, ha sikerül is értelmeznünk a részleteket s nem csak nézzük, ami épp előttünk pörög.
A színészeket tökéletesen megválogatták. Egytől-egyig mind remekül eljátszotta szerepét - még ha nem is igen szimpatizáltam mindegyikkel - . A legnagyobb hangsúly mégis Doris karakterén volt, elvégre amellett, hogy egyébként sem egy átlagos kislányról beszélünk, a démoni megszállás alatt olyan szituációkban is helyt kellett állnia Wilsonnak, ami egy gyermek számára kihívás lehetett és a rám jellemző módon már-már kiéhezve vártam, hogy hibázzon. De nem. Ő ezt az akadályt remekül bevette, és már-már elorozta a figyelmet a többi karakterről - legalábbis az enyémet biztosan.

És akkor most térjünk ki a Film tartalmára. Az nyilvánvaló, hogy ilyen típusú alkotásokra jellemző klisékből azért van bőven, de nem is éreztem azt, hogy ez probléma lenne, hisz nagyszerűen lettek tálalva és talán ezen volt igazán a hangsúly, nem mellesleg Flanagan se hinném, hogy ki akart volna ölni bármit a kategóriára jellemző építőelemekből.

SPOILER VESZÉLY

Alice egy megözvegyült asszony, aki szemfényvesztések sorozatából tartja fenn a családot, többé-kevésbé (és inkább kevésbé) sikeresen. Eljátssza a gyermekei segítségével, hogy kapcsolatot teremtenek a holtak Világán élő Entitásokkal, Lelkekkel, majd ezt közvetítve vendégeiknek megnyugvást hoznak. Azonban úgy tűnik, hogy a helyzet egyre csak romlik. Paulina egy házibuliban való lebukása után ötletet ad Anyjának, amikor is megfordul a fejében, hogy egy Ouija táblával izgalmasabbá, érdekfeszítőbbé tehetné az otthon végzett munkát, ezáltal több vendéget tudnának magukhoz csalni. Rögtön neki is látott, hogy személyre szabja módszereit a “játékkal” kapcsolatban, ám idő közben kiderül, hogy Doris képes kapcsolatot teremteni a házban létező Lelkekkel. Kiderül, hogy sikerül kapcsolatot teremteni elhunyt Apjával, aki segítségképpen megmutatja a pincébe elrejtett pénz rejtekhelyét.

Na és személy szerint ettől a ponttól éreztem azt, hogy már bűzlik valami. A család sokáig úgy hiszi, hogy a házban az apa lelke van jelen. Viszont mindig ott motoszkált a fejemben, hogy mi van, ha erről egy percig se volt szó. Miért? A pap egyértelműen kijelenti, hogy démoni entitások régebb óta élnek itt, amikor még az emberkísérletek folytak az Okkult dokinak hála. Alice bár azzal igyekszik fenntartani illúzióját, hogy olyan választ adott az Entitás kérdésére, amit csak a férje tudhatott, majd Paulina egyértelműen megerősíti, hogy erről szó sincs, mert valójában, amióta itt élnek, minden apró mozzanataikat figyelték. Doris nem kap választ apjától, amikor a fájdalmairól panaszkodik, és amikor azelőtt megkérdezi, “Apa, itt vagy?” - a válasz szintén egy egyértelmű nem volt (ellenben a “Ki vagy akkor?” kérdésre jött is egy konkrétabb, számomra rendkívül imponáló üzenet: “Egy barát.” - egyre világosabb volt, hogy játszanak velük). Ugyanúgy jött az ominózus “Nem” válasz, amikor Alice kérdezte a táblánál, ott van-e férje (természetesen, miután megunta a várakozást és elment).

Személy szerint a filmben leginkább a Démoni entitás és annak viselkedése, gondolkodása kötött le, nyűgözött le kiemelkedően - és ezt kevesen boncolgatják egyébként, ami elszomorít, de megértem. Jól ismerem őket, tudom milyenek és nagyon nagy öröm volt látni, hogy ennyi velük kapcsolatos, rájuk jellemző vonást eltaláltak. Érezhető az a sötét humor, az a mérhetetlen arrogancia és természetesen az intelligencia is mindamellett, hogy többször is szembesül az ember azzal, valóban mindenhol ott van függetlenül attól, látják vagy érzik-e. A Film vége pedig nem is lehetett volna jobb! Én teljes mértékben elégedett voltam vele - és úgy tűnik, nem csak én.

Dióhéjban ennyi lenne a véleményem a Gonosz Eredetéről komolyabb Spoilerezés híján (mert igyekeztem, tényleg).

Elstartolt idehaza is a The Exorcist 2. évada, ha esetleg érdekel valakit :slight_smile:

Az én kedvencem a '78 -as Taxi - (amerikai)televíziós sorozat. (Danny DeVito , Christopher Lloyd)

Mi ez, mi ez? :open_mouth: Eddig erről én miért nem hallottam még :smiley: zseniális :smiley: Valahol esetleg megtalálható a sorozat? :smiley: (u.i.: Christopher Lloyd egyik nagy kedvencem, szóval egy kötelező darab úgy néz ki :smiley: )

Mr robot fan vagyok!

Van pár kedvenc sorozatom, úgyhogy el is kezdem:

Black Mirror - minden évadja egy kincs, legfőképp társadalomkritika és a technológia - a jelenben és a jövőben - bemutatása.

Breaking Bad - talán ez a sorozat az ami a legjobban lekötött, színészi játék valami fenomenális.

Punisher - mivel a Marvel-Netflix sorozatok a kedvenceim, ezt is nemrégiben megnéztem. Eléggé nagy benne a brutalitás, de jól áll neki, Jon nagyon jól szerepel benne. Nem rossz, de a Daredevil még mindig a legjobb Marvel sorozat a szememben.

Lucifer - kis lightos, bűnügyi sorozat Luciferrel a középpontban.

Terápia - maga a téma is érdekel, mivel a pszichológiával szeretnék majd foglalkozni, hozzá még a játék elképesztő (gondolok itt pl. a mimikákra).

Kb. ennyi, biztos, hogy kihagytam pár sorozatot. :smiley:

Filmekben annyira nem voltam “aktív” 2017-ben, de a legtöbbjük tetszett vagy legalább elment.

Get Out!
Logan
Dunkirk
Thor - Ragnarok
Majmok bolygója: Háború
Viszkis

Kellemes sorozat- és/vagy filmnézést. :slight_smile:

Sorozatok terén eléggé otthon vagyok én is, elég sokat végignéztem már, és jelenleg is nézek párat. :slight_smile:

Sorozatok, amiket már befejeztek:

• Breaking Bad - Szerintem ez az a sorozat, amire azt lehet mondani, hogy KÖTELEZŐ! :slight_smile: Mindig jó visszagondolni erre a sorozatra, és még a mai napig ott van a kedvenc sorozataim között, annak ellenére, hogy már befejezték! Szerencsére jött hozzá egy spin-off, a kedvenc szereplőmről, de erre majd később kitérek. :slight_smile:

• Lost - Ezzel a sorozattal indult be nálam a sorozat áradat! Ez volt a legelső sorozat amit végignéztem. Nagy kedvenc nálam ez a sorozat, idén tervezem újranézni az egészet! :slight_smile:

• Teen Wolf - Ez eléggé egy tini kaliberű sorozat, de végülis még tini voltam mikor belekezdtem. :slight_smile: Igaz, az utolsó évadot még nem sikerült befejeznem, de tervben van! :slight_smile: Ahhoz képest, hogy hogy kezdődött a sorozat, egész komollyá sikerült kinőnie magát, az összes évadnak sikerült változatosnak lennie, épp ezért kötött le. :slight_smile:

• Black Sails- Az első évad vége után, szüneteltettem a sorozatot, mert abban az időszakban sok minden összejött, és úgy döntöttem, hogy megvárom amíg befejezik a teljes sorozatot, és ez megtörtént tavaly, szóval itt az én időm a folytatásra! :slight_smile:

• Heroes: Reborn- A Heroes-nak a mini sorozata, ami 1 évadot élt meg. Igen, nem láttam előtte a fő szériát, ez alapján akartam eldönteni, hogy el e kezdjem. Teljesen pozitívan álltam ehhez a sorozathoz, és nem is csalódtam benne eleinte, de a vége nagy csalódás lett számomra… Klisé klisé hátán.

• Így jártam anyátokkal - Örök klasszikus, nálam a sitcom sorozatok közül #1 . Erről nem is tudok többet írni, egyszerűen imádtam! :slight_smile:

• Naruto & Naruto Shippuuden - Lényegében ezen a sorozaton nőttem fel! :slight_smile: De az “alapszéria” vége után nem folytattam, egészen 2016 novemberéig. Eldöntöttem nosztalgia gyanánt, hogy felelevenítem a régi emlékeket, és végignézem az egészet. Mikor annó’ elkezdtem még nem volt vége a sorozatnak, de mire az éppen megjelent utolsó epizódhoz értem, már csak 5 epizód volt hátra 2017 márciusában körülbelül. És csak időközben tudtam meg, hogy jön a folytatás Naruto fiáról, Boruto-ról! :slight_smile: Időzítés tökéletes volt számomra! :slight_smile:

• Full Metal Alchemist- Bölcsek kövének nyomában/FMA Testvériség- Egy történet, mégis két sorozat! :slight_smile: Gyerekkorom másik nagy kedvence, amit a Naruto mellett szintén eldöntöttem, hogy befejezem! Időrendi sorrendbe néztem meg őket, szóval először az FMA-t, ami nem a képregényt követi. Az is teljesen jó sorozat volt, de a képregényfanoknak a Brotherhood az igazi! Személy szerint én is inkább a Brotherhood-ot preferálom, mivel az kapott teljes lezárást, nem úgy mint a Bölcsek köve, számomra kicsit meglepő volt, hogy egy filmmel fejezték be az egészet, és tették teljessé a story-t.

• Bleach- Lényegében ezt is gyerekkoromnak köszönhetően folytattam, de még nem értem a végére, de már nincs sok hátra. :slight_smile:

Spoiler

Kicsit elkapott az animés hangulat 2017-ben úgy néz ki, és ez még nem minden! :slight_smile:

Sorozatok, amik még futnak:

• Boruto: The New Generations- Kötelezőnek éreztem a Naruto után! És egyátalán nem bántam meg, hozza az “anyasorozat” minőségét, véleményem szerint idővel túl is fogja szárnyalni! Nagyon sok lehetőséget látok a story-ban. :slight_smile:

• The Walking Dead- A Lost után ez volt a második sorozat amit elkezdtem nézni! Próbálok kitartani mellette, de néha nagyon nehézzé teszi a dolgomat, de eddig még hűséges vagyok hozzá. :smiley:

• Fear The Walking Dead- Az előbb említett sorozat kistestvére. Nagyon sokan szkeptikusak ezzel a sorozattal kapcsolatba, amit teljesen meg tudok érteni. Nálam is nehezen indult be ez a sorozat, 2. évad felénél tartottam egy kisebb szünetet, és azt vettem már csak hirtelen észre, hogy kint a 3. évad. :smiley: De azóta már sikeresen bepótoltam, és nagyot fejlődött a sorozat az elejéhez képest. Ki merem jelenteni, hogy számomra sokkal élvezhetőbbé vált, mint az anyasorozat!

• Lucifer- ÚRISTEN! Ez a sorozat valami eszméletlen jó. Többen is ajánlották, de mindig csak halogattam az elkezdését! Pozitív csalódás volt ez a sorozat. Nálam jelenleg ez a sorozat van a lista tetején…egy másik mellett :wink:

• The Shannara Chronicles- Szeretem ezt a sorozatot, nem a legigényesebb amit valaha néztem, de leköt és ez a lényeg! :slight_smile:

• American Gods- Ez a sorozat volt az év meglepetése nálam. A premier előtt 1 hónappal találtam rá erre a sorozatra. Tűkön ülve vártam, hogy mikor láthatom már, és egyátalán nem csalódtam! :slight_smile: Várom a folytatást! :slight_smile:

• Westworld- Ehhez csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy KÉRJÜK A MÁSODIK ÉVADOT! :slight_smile:

• Preacher- Ez a sorozat is a kedvencek között kötött ki, úgy hogy teljesen random kezdtem el nézni. Olyat kaptam amire teljesen nem számítottam. Nagyon elborult egy sorozat, nem valakinek lehet már kicsit sok. :slight_smile: De én ennek ellenére imádom!

• Stranger Things- Szerintem erről a sorozatról nem kell semmit sem mondanom. :slight_smile:

• The 100- Ezen a sorozaton lepődtem meg legjobban szerintem. Félig tini sorozatnak indult, félig pedig komoly túlélős sorozatnak. De szerencsére már az első pár részbe sikerül eldobnia magáról a tini jelzőt. Imádom benne a kiszámíthatatlanságot. Mindig azt történik amire sosem gondoltam volna, főleg az utolsó évad vége engem teljesen lesokkolt. Hihetetlen ez a sorozat.

• Better Call Saul- A Breaking Bad kistestvére AZ ügyvéd főszereplésével. Ebbe a sorozatba is azt imádom amit az elődjébe. Azt hogy földhözragadt, és ennek ellenére is érdekes tud lenni, meg drámai. Zseniális, akár csak a nagyfater. :slight_smile:

• Punisher- Ezt a sorozatot jelenleg szüneteltetem vizsgaidőszak miatt, de az első részt még premierkor megnéztem, garantáltan tetszeni fog. Véleményem szerint Jon Bernthal erre a szerepre született! :slight_smile:

• Rick and Morty- Kellenek azért ilyen sorozatok is. :smiley: Idén kezdtem el nézni, elég gyorsan ledaráltam az eddigi évadokat. Elég megosztó egy sorozat, valakinek már túl sok, amit meg is tudok érteni, eléggé beteg, de épp ezért szeretik annyian. :smiley:

• Game Of Thrones- Komolyan azt hittétek, hogy kimarad a listából? :joy: 2017-re már egy kötelező sorozattá nőtte ki magát, főleg úgy, hogy az utolsó évadot várjuk!

u.i.: Martin bácsi kérjük a könyvet, thanks. (Remélem ő is egy #ninjon)

• BoJack Horseman- Az első évad előzetesét dobta ki a youtube nekem ajánlott videóként, és csak véletlenül kattintottam rá. Teljesen azt vártam tőle, hogy “biztos olyan cancer mint a Rick and Morty” - haverom szavaival élve ,hát nem olyan. Ez az a sorozat az, amire sosem mondtam volna azt, hogy elkezdem, és most hol vagyunk? Ott, hogy az első helyen van nálam, a Lucifer mellett. Animációs sorozat létére, olyan szinten emberi témákat dolgoz fel, amit még kevés sorozatban láttam. MINDENKI talál magának egy karaktert ebbe a sorozatba, akivel tud azonosulni. Egyszerűen, KÖSZÖNÖM, HOGY LÉTEZIK EZ A SOROZAT!

Filmek terén sajnos nem voltam nagyon aktív 2017-ben. Körülbelül 10 filmet látthattam, és azok közül is csak egyet moziban.
Az pedig nem más mint a Wonder Woman, annak ellenére, hogy csak a legjobb barátom végett mentünk el rá moziba, nagyon tetszett a film! Ez volt a második DC-s film amit láttam, és többet kaptam, mint vártam a korábbi filmek viszhangja alapján! :slight_smile:

De ezen kívül is ki tudok emelni pár filmet amiket idén jelentek meg, vagy amiket idén láttam.
A top filmek nálam idén a Logan, ill. a A majmok bolygója- A háború.

Nem vagyok nagy szuperhős fan, sem a Marvelt, sem a DC-t nem követem, sőt az X-MEN filmek sem a kedvenceim. De a Wolverine trilógia a kedvencem, és a befejező rész csak megerősített ebben.

Másik kedvenc film trilógiám befejző részében sem csalódtam! Azt vártam amit kaptam, sőt még kicsit többet is. Nem számítottam ilyen szintű drámai hangulatra, de ennek köszönhetően tudott kapni a trilógia egy tökéletes befejezést! :slight_smile:

Két animációs filmet is ki szeretnék emelni, amik a szememben nagyon jók voltak. Az egyik az igaz, hogy 2016-os, de nekem még Karácsonykor sikerült megnéznem először, és ez nem más mint a Moana! Az előzetes alapján nagyon nem azt kaptam amit vártam, de ennek ellenére tetszett. Igaz nem tökéletes, de családi filmezésre perfekt! :slight_smile:

A másik animációs film, amit még kiemelnék az a Óriásláb fia. Nem számítottam arra, hogy ennyire tetszeni fog. De teljes mértékben lekötött, nem egy világmegváltó animációs film lett, de nekem ennek ellenére nagyon tetszett, sőt az egyik kedvenc animációs filmem lett! :slight_smile:

“Röviden” ennyi lenne a sorozat/film pályafutásom. :smiley: Filmek terén próbáltam leszűkíteni a kört csak 2017-re inkább, mivel úgy éreztem, hogy így is eleget raboltam az időtökből a sorozatokkal.:smiley:

Köszönöm szépen annak akinek sikerült végigolvasnia, és remélem tudtam mondani pár újdonságot is számotokra! :slight_smile:

Spoiler

ACHIEVMENT UNLOCKED! - Sikerült végigolvasni! virtuális pacsi

Family Guy, South Park, Egy rém rendes család, Nevem Earl.

Habár még előtte a Deadpool 2, egyszerűen nem győzöm kivárni ennek a filmnek érkezését. Már évekkel ezelőtt is oda voltam a karakterért, amikor még nagy durranás volt a maga módján a Pókember 3. és annyi év után újra fellángolt az őrület (meg persze közben is, ami a képregényeket illeti). A megjelenése ugyebár Októberre van datálva, azaz még jó sok hónapot kell túlélnem a moziba jutásig (ahová egyébként egy “We are Venom” -os pólóba fogok elmenni, csak azért is).

Nem tudom, hogy örüljek vagy szomorkodjak azért, amit a trailerben láttunk. Illetve, amit NEM láttunk. Ugyanis többek között pont az a szépség nem bukkant fel a képernyőn, amire szerintem sokan várnak. Hallottam arról is, melyik képregényt vették alapul és kíváncsi vagyok, végül mit hoznak ki belőle, de megöl a kíváncsiság, ami a Venom szimbiótát illeti, na meg persze az Eddievel való kapcsolatát, ami egyébként is elég rögös. Na szóval, bár nem sok mindent láttunk belőle, talán jobb is egészen a megjelenésig titkolózni (vagy egy újabb trailerig), főleg akkor, ha teljesen megérte türelmesnek lenni.

Egyébként van Weboldala a filmnek, akit érdekel, minden bizonnyal megérheti követni.

Talán az Idegpálya a kedvenc filmem. Még moziban néztem meg egyik barátnőmmel. Elég közelről néztük mert már csak ott volt hely és kicsit sem bántuk meg. Mivel ilyen közel ültünk az egész látóterünket kitöltötte a film és hatalmas élmény volt… Egy pillanatra nem vettük le a tekintetünket róla és kb. végig izgultuk az egészet. Aztán amikor vége lett konkrétan full csöndben mentünk haza egymás mellett és alig tudtunk mondani valamit annyira le voltunk sokkolva. Megnéztem már többször is de nyilván akkor már tudtam a történetet is meg nem akkora felületen néztem ezért nem volt olyan jó mint elsőre. De ha valaki még nem látta és meg akarja nézni akkor azt ajánlom, hogy minél nagyobb felületen nézze ha lehet mert szerintem úgy jobb lesz az élmény. :blush:

Szerintem pont elég volt egy teaser-nek.
Igaz, semmi akció, alig volt mondanivalója, de volt ott pár ikonikus jelenet, mint például a CT vizsgálatnál látszott Tom nyakán, hogy kialakul a szimbióta.
Igaz, nem az év teasere, de ettől függetlenül a film biztos valami elképesztően b@szó lesz! :smile:

Igen. Hogy őszinte legyek, szerintem inkább legyen kevesebb abban a teaserben, minthogy minden lendületes akció jelenetet felhalmozzon már előre bait gyanánt, mint például a Jurassic Park World, hogy aztán semmi újat ne lássunk a filmben, mert a legemlékezetesebb jeleneteket már jóval előre bemutatták.

A Black mirror negyedik évadát fejeztem be, hát hozza a szokásos “egy rész tetszik” színvonalat :smiley:

Én jelenleg Flash a Villám élőszereplős sorozatot nézem és jelenleg a 3. évadnál tartok.
Más aki nézi. Egyedül vagyok vele, vagy más is a haját tépi azon ahogyan a sorozat az időutazás fizikáját megközelíti? Nekem teljesen logikátlannak és éppen most emilyen félképpen van kedvünk elképzelni mert a történet miatt most így kellene működnie félének tűnik az egész. Még kitartok mellette de nagyon kezdem úgy érezni, hogy lassan elveszít a sorozat. Csak a számomra szerethető karakterek tartanak még a sorozatnál.