Filmek, sorozatok

Pár perce jött ki a VENOM ÚJ Trailere!

De beteg. Már most imádom. :smiley:

Annyira ne érdekel az új:

De emiatt a hétvégén megnézem!

Ezt most nem kellett volna látnom :smiley: Csak még jobban hype-olva lettem, alig bírom kivárni a film megjelenését pedig hol van még az :smile:

2 hónap, 4 nap és 13 óra. Igen, az még rengeteg idő. :’)

Linda Hamilton is back :astonished:

Kellemes ősz áll előttünk. Előbb a Predator film, utána pedig a várva-várt Venom (1 hónap - 1 nap - 00 óra van hátra a megjelenéséig). Kíváncsi vagyok nagyon erre a két filmre. Mindkettőt egy izgalmas, ugyanakkor szórakoztató filmnek képzelem el, melyek ugyanúgy sülhetnek el fantasztikusan, mint ahogy totális katasztrofálisan.

The Predator: A Yautják ábrázolása nagyon tetszik, kíváncsi vagyok, hogy mennyi idő áll rendelkezésünkre majd ahhoz, hogy gyönyörködjünk bennük. Kicsit tartok attól, hogy a logikai felépítése a filmnek botrányos lesz - ami valljuk be sem az Alien sem a Predator filmeknél nem ritka - , viszont azt hiszem, ha minden a helyén van, akkor semmiképp nem lehet majd rosszabb, mint a Antal Nimród 2010-es Ragadozók c. alkotása. Egyébként a trailerben többször is felbukkan a “Szuper ragadozóként” említett Yautja is, aki valószínűleg egy Bad Blood (olyan Yautja, aki nem tiszteli a Becsületkódexet, kíméletlenül vadászik bárkire, bármire függetlenül attól, fegyvertelen-e vagy sem, idős vagy fiatal, esetleg fajtárs - mondhatni a ragadozó társadalom számkivetett rossz fiúi), így a filmes univerzumban valószínűleg a negyedik felbukkanó.

Venom: Több vita is volt a film körül. Példának okáért, az első teaser idején szárnyra kapott a hír, miszerint alig látjuk majd a fekete szimbiótánk teljes pompájában. Ez az azt követő két trailer alapján úgy tűnik, megcáfolásra került - noha kétségtelen, a film megjelenését követően derül fény mindenre - , most viszont az, hogy a korhatárról nem tudnak egyértelműt mondani a készítők (vagy, csak szeretnék eltolni döntésük közzétételét az utolsó pillanatokig). Ez nagy port kavart főleg a rajongók körében, hisz nyilvánvaló, hogy Venom egyértelműen nem egy családbarát karakter, aki nyomán a képregényekben is folyton ott terem az erőszak, a vér és a brutalitás, nem idegen tőle sem az emberevés, sem áldozatainak széttépése, megfojtása és már tudhatják azok, akik kevésbé jártasak az univerzumában, hogy bizony imádja körülírni, mi a terve az előtte dermedten vérbe fagyott vacsorájával. És akkor még nem is beszéltünk az őt erőszakban és kegyetlenségben jóval túlszárnyaló Carnageról, akit szintén szeretnének a további filmekben szerepeltetni. Ő a legnagyobb jóindulattal sem tudna megmaradni egy családbarát filmben úgy, hogy ne érezzék a karaktert jól ismerők, bizony megcsonkolták.

Az biztos, hogy ha a film szénája úgy áll (és hatalmas reményeket fűznek ehhez a filmhez, hisz az év mondhatni legjobban várt mozija ez), akkor további két részt tekinthetünk még meg, ugyanis Hardy három filmre szerződtetett. Szimbióta ellenfelekből nem lesz hiány, hisz többet is megpillanthattunk a legutóbbi trailerben, amelyben új színt kaptak az eredetileg teljesen fekete idegenek. Riot és Scream az a két klyntar, akit közvetlenül láthattunk is, a főellenség viszont egyelőre úgy tűnik, az első felvonásban Riot lesz. Személy szerint az eddig látottak alapján úgy érzem, hogy sikerülni fog visszaadniuk a képregények karaktereinek stílusát, jellemét és tűéles fogakkal szegélyezett ívét. Ugyanakkor szeretném, ha nem csak egy agyatlan gyilkológépet adnának nekünk, mivel Venom és Edward kapcsolata ennél sokkal összetettebb és mélyebb! Talán a legnagyobb, évtizedes filmes csalódásom volna, ha ezt törnék derékba októberben.

Peaky Blinders
Örök kedvenc, nem hiszem hogy lesz olyan sorozat ami überelné. :smiley:

Csak mondanom kellett, megjelent egy TV Spot a drágalátos barátainkról. Néhány új képkockával.

Ez egyre csak jobb lesz :heart:

Kifejezetten tetszik, hogy a felirat által megérthetjük ezeket a nagy srácokat. Csak remélni tudom, hogy ezt nem hagyják el majd a filmben, mert igen nagy újításnak minősülne, ráadásul sokaknak imponálna, hogy tudjuk is, miről beszélhetnek ezek az amúgy intelligens lények. Az a Bad Blood gyanús ragadozó meg kifejezetten szimpatikus. :’)

Predator szerintem unalmas lesz. Első kritikák is arról írnak, hogy bár humoros, meg laza, de néha fullba nyomja a kretént. Venom meg max Hardy miatt lesz érdekes, de Venom Póki nélkül, olyan mint Joker Batman nélkül, nem egész. De utóbbi angol hangja azért fülbemászó… “Eddie…”.

Akit érdekel néhány új jelenet a Venom filmből, akkor csak vessen erre a videóra egy pillantást!

Ez alapján egyelőre nem érzem azt a PG 13-mat. Szerencsére.

A gond szerintem nem az lesz főleg, mennyire érezhető, hanem az, hogy utólag kellett újravágni a filmet a besorolás miatt, így maradhatnak ki egyébként fontos jelenetek, vagy csak nem úgy lesznek ahogy a rendező eredetileg elképzelte.

Ezt trailerekből, jelenetekből nem tudjuk meg, egészben kell majd látni.

Úgy tudom van esély arra, hogy kapjunk egy “cenzúrázatlan” rendezői változatot. Engem jobban érdekel, hogy mennyire foglalkoznak a karakter hitelességével. Mert kivághatnak véresebb jeleneteket, vagy hasonló, de azok nélkül meg lehet lenni, ha úgy is tudjuk, mi történik épp a képernyőn, vagy épp a vásznon. Viszont ha a karakter lefestésébe csúszik hiba, és nem tudják vissza adni azt a Venomot, aki a képregényben tevékenykedik, akkor nagyon morcos leszek.

Szerintem messze lesz a képregénytől, nem is érdemes a filmeket ezekhez mérni, mert az általában csalódás. Legyen egy jó film, én csak ezt remélem.

(számomra inkább az érdekes, hogy hogy szerepel majd benne Pókember, mivel Venom kinézete főleg miatta olyan, amilyen)

Én eddig nem érzem úgy, hogy messze lenne a képregénybeli Venomtól a jellem. A készítő is azt mondta, hogy igyekezett visszaadni, és Hardy is így volt ezzel. A trailer alapján eddig sikerült. Hogy mi lesz a filmben? kiderül.

Engem nem érdekel Pókember. Nem hiányzik, és nem is akarom látni kifejezetten Venom filmjeiben. Tökéletesen elvan Venom nélküle is a képregényekben, nem kell ráerőltetni. Főleg úgy, hogy Pókember amúgy nem a Sony kezében van, hanem a Discneyében - maradjon is ott.

Ööö, Pókember pont hogy a Sonynál van, csak “kölcsön” adták a Disneynek hogy szerepeljen az MCU-ban: http://collider.com/spider-man-marvel-sony-deal-explained/

Nekem Venom Pókember nélkül olyan mint Joker Batman nélkül. Tud jó lenni, de akkor sem az igazi.

Szerintem Pókember egy unalmas, sablonos karakter, és egyszerű. Nem csoda, hogy nagyobb érdeklődés van a Venom körül, mint Pókember mostani filmjei körül. Nem hiányzik Venom mellé a szememben, mert Venom pont elég ahhoz, hogy lekössön, elgondolkodtasson és lenyűgözzön. Pókember mellé viszont számomra kell valaki, hogy ehető legyen, mert különben elunom. Venom, please .

Na na, azért Póki is elég érdekes karakter. Most az, hogy a filmek valamiért a tini Peter Parkerre vannak ráállva, az nem azt jelenti, hogy csak annyi lenne a karakter. Képregények és még az 1994-es animációs sorozat tök jól visszaadják az egyébként elég komoly lelki válságát - pl.: döntés a magánélet és a hősködés között. Vagy van egy elég jó történet vele, amikor Kraven klónozza Petert, ő pedig annyira megőrül már, hogy a Peter Parker énjét tekinti gyengének, míg a Pókember ruhában lévőjét az erősebb énjének (Kraven utolsó vadászata) és akkor még a maffiás történetekről ne is beszéljünk (Rózsa neve című képregénysorozat). Kétségtelen, hogy Venom az egyik legjobb ellenfele a Pókinak, de nem mondanám érdekesebb karakternek, persze kinek mi.

Láttam a képregényeket, és engem nem győzött meg az ő karaktere. Kinek mi. Engem nem nyűgözött le, és nagyon klisés az én szájízemnek. Lehet, hogy számodra egy szinten nem említhető Venom Parkerrel, az én szememben viszont Eddie és Venom karaktere fényévekkel tisztább, érdekesebb és izgalmasabb, ergo. mélyebb. A mai napig olvasom a Venom képregényeket, a legújabbakat is, és eszembe sem jut, hogy bárki hiányozna belőle. Mindezt azért, mert Venom köszöni, megvan Pókember nélkül. Ahogy utóbbi is talál randitársakat magának, akik nem feltétlen szimbióta ellenfelek.

Ízlések és pofonok.