Filmek, sorozatok

Én is remélem megjelenik, de nem számítok egy after credits utalásnál többre.
Jaj és remélem erre nem húznak be mégegy külön színészt.

" Most harapjuk le a fejüket. " - Tipikus.

( Sikerült néhány egész pofás jelenetet is elcsípni ami a Riot harcot illeti. Tetszik hogy azért el-elpotyogtatnak újdonságokat a filmből, rögzített jelenetek formájában. )

Amikor az ellenfeleiddel képes vagy elverni az ellenfeleid. Ez a jó irány.

Venom kritikám! (spoiler nélkül)
Szerintem jó film.
Látványos, menő vicces, és szexi.
mi kelhetne még… A prológus szerintem túl hosszú án nem elég aprólékos, sokminden van amiről nem tudunk meg eleget! A film fele lényegében a bevezetés!
De utána a látvány tényleg magával ragadó azt meg kell hagyni
A filmben van egy fordulat amiről sajnos nem tudunk meg sokat, hiányzik a fordulat beköveztének az okai, ezt sajnáltam leginkább
de aki a mostani szuperhős filmeket kedveli annak ez is tetszeni fog 6,5/10 re értékelem

Ebben a filmben minden jó ami Tom Hardy / Venom és minden “kevésbé jó” ami nem ő(k).
Mondhatni jó a kémiája saját magával.
Igen, korhatáros. Egy laza, humoros

Spoiler

beszarsz, annyira.

a kis srácok számára is fogyasztható szuperhős film lett.

Ja.Hogy van-e stáblista jelenet, hány és milyen hosszú?
Ha szeretitek az ilyesmit, akkor lassan vegyétek fel a kabátot, nagyon lassan :slight_smile:

Sziasztok
A mai nap folyamán mi is megnéztük a Venomot, hát mit is mondjak

Hihetetlen király volt

3D-ben néztük meg egyik legjobb haverommal, és mindketten nagy rajongói vagyunk a “munkásságának”. Láttuk, olvastuk régen a meséket, képregényeket, féltünk is, hogy nem lesz elég durva, nem lesz elég vicces az a morbid poénáradat ami jön belőle, de nagyon csalódtunk pozitiv téren.

Hatalmas élmény volt, aki szidja, vagy nincs vele megelégedve, azt is megtudom érteni, de én csak arra tudok gondolni, hogy végre láthattunk egy igazi Venomot a vásznon, és nem azt a semmit, amit a pókember 3 nyújtott

Mindketten marhára megvoltunk elégedve az élménnyel, a 3d dukált is hozzá, az akció jelenetek is nagyon jók voltak, talán az volt meglepő, legalábbis számomra, hogy én azt hittem három szimbióta fog harcolni, nem pedig kettő, kicsit meglepet, talán rosszul olvastam a jeleket a trailerben?!
Totál azon a vonalon gondoltam a filmet, hogy a kis kínai lány, illetve riot (magyarul káosz, wtf? :smiley: ) nem egy és ugyanaz, és majd valahogy kapcsolódnak egymáshoz, és tényleg olyat mutatott, amitől “beszartunk” :smiley:

És igen van stáblista utáni jelenet, nem túl hosszú, de beleremegtünk amikor megláttuk a now u can see me ből az egyik bűvészt :smiley: #nospoiler
Hajrá, jöhet Carnage

ez most jó vagy rossz? előre félek!

Meg kell / lehet nézni ,h a rendező (Jon Favreau) mit tett le eddig az asztalra. A szinkronszínészek között ott van pl.: Beyonce és James Earl Jones is. Szerintem a gyerekek csípni fogják !

Nekem ezzel kapcsolatban is az a velemenyem, mint a Jumanji/Solo/Dumbo triorol. Szuksegunk volt rajuk? Nem. De a Jumanju meg a Solo konnyed kikapcsolodasnak elment, a Dumbo meg jonak nez ki… Erre sincs feltetlenul szukseg, de cseszettjonak nez ki :smiley:

[ A Jumanji : Vár a dzsungel - azért szórakoztató tud(ott) lenni egy gamer -nek ! :]

A Jumanji 2 :smiley: egyetlen baja az, hogy marketing celbol Jumanji lett a cime… sot igazabol ez mar a Jumanji 3, mer elvileg a Zathura is Jumanji folytatas, bar csak igy hallottam, nem volt hozza szerencsem.

Sötétben

Egy jó kis filmbe botlottam bele múlt héten. Diane Kruger a főszereplője a filmnek. A film egy asszonyról szól akinek meg kell küzdenie egy olyan tragédiával amit senkinek sem volna szabad át élnie. A film eléggé feszegeti a határokat és olyan befejezése van amit garantálom egy ideig senki nem fog elfelejteni. Diane Kruger elképesztően jól alakít. Sokszor volt már nagyon jó Kruger de itt talán élete legjobb alakítását nyújtja. Bár személyes kedvencem tőle továbbra is a Becstelen Brygantikban alakított szerepe! :grinning: Mindenkinek ajánlom a Sötétbent de azt mindenképp vegyétek figyelembe hogy ez nem egy szirupos limonádé film.

Sziasztok!
Eléggé kihalt már a topic, de azért teszek egy próbát :smiley:
Bár sok sorozatot imádok, de szinte mindet felsoroltátok már, viszont akkor egy frisset hozzátennék a sorhoz:
nézi valaki a Deadly Classt? Még csak 3 része jött ki, de én oda és vissza vagyok érte :smiley: Kinek mi a véleménye róla, nézi valamelyikőtök? ^^

Köszi az ajánlást, én majd akkor nézem ha minden része kijött.

Én szinte csak ázsiai filmeket nézek, nehéz kiemelni melyek a kedvenceim. A teljesség igénye nélkül néhány:

Double Suicide of Sonezaki (1978)
Irezumi (1966)
Love Exposure (2008)
Oldboy (2003)
Az alkonyat harcosa (2002)
Ichi (2002)
Sonatine (1993)
Ancient Chinese Whorehouse (1994)
Chinese Torture Chamber Story (1994)
Hős (2002)
Tigris és Sárkány (2000)
War of The Arrows (2012)
Bedevilled (2010)
Lopakodó lelkek (2004)
The Chinese Botanist’s Daughters (2006)
Chocolate (2008)

Ha az ázsiai filmeket szereted, javaslom a Wu Xia című filmet, néhány éve jött ki, igen jó.

Én a Nightflyers-t nyomom most, szerintem jó kis scifi-thriller.

Ajánlom mindenki figyelmébe ezt az igazán szórakoztató nemrég kijött Netflix filmet. Pontosan azt kapod amit a trailer sugall. :sunglasses::dagger::gun::bomb::boom:

#Polar #Netflix #MadsMikkelsen

Csütörtökön néztem, szerintem is jó kis film, csak a zárása nem tetszett, meg kellett volna húznia a ravaszt. (nem spoilerezem el hogy kinek :smiley: )

Szerintem ezt töröld, mert aki megnézi, és eljut ahhoz a részhez, lehet, hogy emlékszik majd erre a hozzászólásra, és akkor spoiler. Ráadásul akkor a most következő írásom azok számára érthetetlen lesz, és így nem lesz spoiler. :smiley: :innocent:
Szóval…az számomra egy dupla csavar volt. Mert ebből a filmből kinéztem volna, hogy meglépi, és azzal lepett meg, hogy végül nem lepett meg. :sweat_smile:

Ha már sci fi sorozat… :smiley:
Eszembe jutott, hogy az egyik kedvencemet mégse sorolta még fel senki! :open_mouth:
Az Altered Carbon volt az a sorozat, amit valahogyan teljesen véletlenül találtam, és csak egy elalvás előtti gyors kis belenézésnek szántam, aztán két nap alatt be is fejeztem az évadot, annyira magával ragadott :star_struck:
A látvány, az akció, a szereplők, az atmoszféra: nekem minden a helyén volt :smiley: (Kivéve talán a legutolsó részt, ami egy kissé túlromantizált lett, amit még most sem értek, de még ezzel együtt is azt mondom, hogy egy kihagyhatatlan darab :smiley: )