Fix időpontban ujraindul a gépem

Sziasztok !
Mint a cimben is olvashattátok, fix időpontban ujraindul a gépem. 16:30-kor mindennap egyszeri alkalommal. Egyszerűen nem tudok rájönni mi lehet a probléma, esetleg valakinek valami ötlet, vagy járt már igy ?
Választ előre is köszi !
Máté

Gép teljes konfig? :slight_smile:

Intel I5 9400-F
MSI GeForce RTX 2070 8GB GDDR6 Super
MSI B360 Gaming Plus
Kingston HyperX Fury 2x16 GB RGB 2666 Mhz
Samsung 860 EVO 500 GB SSD
Cougar 750 W

Üzemszerűen indul újra?

Igen, ugyan ugy mint ha én rányomnék az ujrainditásra.

Feladatütemezőben mit látsz?

1 kedvelés

Ezzel kapcsolatban semmit, nyomát sem látom, hogy irná az ujrainditást.

Egy képet kérek az eddigi eseményindítókról.

Azt hiszem egyszerűbb lenne ránéznem AnyDesk-el, eléggé összetettek tudnak lenni az ütemezőben lévő események.

Letöltöttem.

Futtasd rendszergazdában és privátban küldd el a munkaállomásod címét.

1 kedvelés

@RozvM áttennéd a megfelelő kategóriába a topikot kérlek?
Edit: köszi!

1 kedvelés

Na szóval…

• Feladatütemezőt átnéztem, nem látok semmi figyelemre méltót, az aktív feladatok sem utalnak semmire. Az aktív feladatok között sincs semmi 16:30-ra ütemeztetve.
  • Eseménynaplót átnéztem, szintúgy 16:30-ra pontosan semmit sem látok. (Akit esetleg érdekel a pontos napló, írjon rám privátban és küldök másolatot az említett időszakról.)
  • Reset Windows Update Agentel mindent reseteltem, rendszerfájlok elviekben rendben vannak. CHKDSK sajnos kimaradt, pedig valószínűleg pont az lenne most a lényeges vizsgálat. (Ha végzett a Malwarebytes, még nekiugrok.)
  • Jelenleg fut egy Malwarebytes, maximális konfigurációval.
  • Tálcán futó programok közül esetleg a Logitech illesztőprogramjára tudok gondolni ludasként.
  • Illetve ment egy HD Sentinel is, nem teljesen bíztató a helyzet:

ha szabályos az újraindulás akkor a system logokban benne kell legyen ki / mi kezdeményezte az újraindulást … ideális esetben User32 event
… esetleg a BIOS-ban van bármi beállítás automatic power eventekre vonatkozóan?

Biosban is néztem már de nem találtam ilyesmit.

Törölt pár fájlt a vírusirtó, szóval megnézzük továbbra is jelentkezik-e a probléma.

Az Enterprise egyébként még +1 okot ad az újratelepítésre.

Sajnos még mindig fenn áll a probléma :confused:

Azt hiszem akkor eljött az újratelepítés ideje…
Az Enterprise elhagyása mellett a Maxtor vinyót is érdemes lenne kivonni a forgalomból.

Pro-t rakjak fel ?

Vagy Home-ot.