Flag Topicnál hiányzó rövid leírás androidon

Igazából nem is igazán nagy probléma, csak az esztétikai érzékemet bizgerélte :slight_smile: :

1 Like

@SFGeri @Naxora Erre lenne megoldás?

Elnézést! Nem voltam a legpontosabb a megfogalmazásnál: chrome-ot használva futottam bele a problémába.
(Az éjszakás műszak hátrányai :slight_smile: )

Erre nincs megoldás. Ha lehetne akkor Jani tudna hozzászólni, de szerintem rengeteg más dolguk is van.
Elenyésző ez a probléma a többi mellet.

2 Likes

A Bejelentések lényeges része, a probléma típusa szerencsére látszik. De azok leírása az alábbi képen megtalálhatók.

Bejelentést csak indokolt esetben kell tenni!

@VizesNinjonKovacs
Mobilon használtam a chrome-ot, és ott továbbra is él a probléma. Csupán azért írtam a böngészőt is bele a topikba, hátha segít megoldani hibát. Illetve láttam, hogy az app supportba lett áthúzva bejelentés. (Teszem hozzá utána vettem észre, hogy azóta már visszahúztad).
Lényegében Naxora válasza egyértelművé tette a dolgokat. Nem akartam ekkora problémát okozni…

Semmilyen problémát nem okoztál vele. Ha lesz rá megoldás, akkor meg lesz oldva. Köszönjük, hogy felhívtad rá a figyelmet.

1 Like

Nincs minden platform minden software-re optimalizálva a fórum motor.

A fórumhoz folyamatosan adnak ki frissítéseket a készítői amiket aztán Jani alkalmaz is a fórumra időnként, csak idő kérdése, hogy ez is javítva legyen.

2 Likes

Köszi az infokat!
Ez a fórum így is baszóbb, mint amit el tudtam volna képzelni. Nektek külön köszönet, hogy ilyen teljeskörűen tájékoztattok Minket <3

1 Like

Igazán nincs mit.

A közösségért vagyunk. :slight_smile:

2 Likes