[For Honor][PC] Társ és csapat keresés

Ki fog vele jatszani es csapatarsat keresni PC-n

4 Likes

Ma vettem letöltő kódot 1070-es kártyámhoz :smiley: aztán mehet!

vegyel fel ha gondolod nev:Medve25

Én csak jövőhónapban, most videókártyát upgradeltem.
Ha esetleg valaki vásárlás előtt van és sokalja az itthoni árakat, itt jobb áron megtalálható: game.co.uk

1 Like

Én most vettem meg, csak hétvégeken tudom tolni de mindenkit nagyon szívesen látok a barát listámban

unsiner

Én is csapattársat keresek. Van egy de vele nem tudok sokat játszani mert ritkán van fent. Én felvettelek nevem:DoglottMalac

Amúgy aktiváltam egy DLC-t és mikor érkezik meg a játékban is KB?

Sziasztok!

Úgyszint csatlakoznék a barátlistás felkérésekhez :slight_smile: Jelöljetek, ha gondoljátok. Új vagyok az online multik világában, korábban csak néhány MMO RPG-t próbáltam online de valahogy nem az én világom volt. Viszont ez a For Honor lebilincselt :smiley:

FerjoHUN ként találtok meg.

PC-n tolom. Hétköznap csak esténként meló után 1-2 óra, huzamosabb időt hétvégénként leszek elérhető!

Szeretném felhívni mindenki figyelmét hogy amikor meg szeretnék vásárolni figyeljenek oda.
Mivel ha van U play accuntotok akkor van egy olyan lehetőség hogy 100 Uplay pontért ad 20% kedvezményt a játékra, vagy bármely másikra, szóval ha valaki még vacillál hogy megvegye-e vagy hogy hol, ez adhat egy jó támpontot mindenkinek.
Gondoltam ide is beírom, itt gyakrabban szólnak hozzá, és hátha valakit érdekel.

1 Like

Üdv FerjoHUN és hölgyek, urak!

Jómagam is bele merültem a For Honor világába: FarkasEd néven. Jelöljetek bátran. Kicsst rendszertelen módon tudok játszani, de annál nagyobb lelkesedéssel.

Ferjo, már be is jelöltelek! :wink:

Köszöntem a figyelmet! :slight_smile:

Megvagy Farkased, én mára pont végezztem de lehet elkapsz esténként vagy hétvégente :wink:

2 Likes

Sziasztok, én is tanulom még a játékot, abszolút kezdő vagyok de imádom és igyekszem. Változó, hogy mikor tudok lenni, valamikor hétvégén melózom, valamikor hét közben. (4 naponta)

Ha így is szóba jöhetek, uplay: Gaben_HUN

Előre is köszi :slight_smile:

Halihó!
Van még itt élet?
Gaben, hozzáadtalak a listámhoz.

1v1 gyakorlás érdekelne elsősorban, de alkuképes vagyok! :slight_smile:

Sziasztok!
Én is a tegnapi nap folyamán aktiváltam a játékot az 1060-hoz kapott kóddal, és szintén nagyon szívesen csatlakoznék bárkihez akinek van kedve egy kis középkori mészárláshoz :slight_smile:
Uplay: GA_Rodney

Kinek nem megy a For Honor???

:point_up: Most is szerverkiesés van. Aki esetleg már korábban bejelentkezett az uPlay-re az ne logoljon ki, mert nem jut vissza és akkor még a single-t sem tolhatja! :frowning2:

nekem semmi gondom nincs vele, müködik kijelentkeztem visza es semmi

Szasztok srácok. Látom alábbhagyott ez a For Honor dolog. Én is leálltam vele mostanában, de hétköznapokon estefele 1-2 órára felmegyek, valamint hétvégén is valamivel tovább. Ha valaki szeretne majd párosban kaszabolni, akkor szeretettel várom: :slight_smile:
UPlay-en: Szakos47
Pacsi

Játékosokat keresnék. Nem mellesleg, tanácsokat is, hiszen elég béna vagyok benne :frowning:

Konkrétabban?Milyen karakterekkel játszol és mi miatt mondod hogy béna vagy?