[Fortnite Battle Royal] Társ és csapat keres

Sziasztok!

A Fortnite nevű játékban melyet mestereink is bemutattak, megjelent egy Battle Royal kieg ami sok mindenben hasonlít a PUBG-re.

Sokat nem tudok róla, pedig teszteltem, játszottam vele, kiszűrtem a különbségeket.

Révén hogy nincs a Fortnite-ban Friendem nem tudtam megállapítani hogy többen is mehetünk-e 1 game-ben…

Amennyiben igen, lenne vállalkozó szellemű player ? :slight_smile:

Előre is köszönöm válaszotokat!

[Fortnite][PS4] Társ és csapat keres
Fortnite Battle Royale PC csapatárs keresés
(Xbox one) R6S és Fortnite csapattársak
[fortnite battle royale][pc]
Társakat keresek

Hali! Engem érdekelne a dolog a napokban próbáltam ki én is ezt de viszont ha jól tudom akkor egyenlőre csak solo van a squad az később lesz elérhető. :smiley:

A Mai nap kaptam egy érdekes levelet.Szóval lehet érdemes ránéznetek a mailjeitekre. Paragon Founderként (ismerősöm sima closed bétásként) meghivot kaptunk a Fortnite BR modjához. Érdekesség hogy az egyébként fizetős játék nekünk nincs meg tényleg csak a paragonhoz van hozzáférésünk.

dsa

Last week Epic Games announced Fortnite Battle Royale, a new PvP mode. As a Paragon Founder, you’re invited to play Fortnite Battle Royale on PC early, for free, right now!

What’s Fortnite Battle Royale?

It’s 100 players. One giant map. A battle bus. Fortnite building skills and destructible environments combined with intense PvP combat. The last one standing wins.

How Do I Play?

On PC, install Fortnite from the Epic Launcher, open, and select Battle Royale.

Szóval ja én is csatlakozok a brigádhoz. Meg ha még kaptatok ti is esetleg akkor nyomathatjuk csapatban amint (squads inc teaming bann) van erre lehetőség :slight_smile:

Ha valakinek van kedve squadozni írjon és szívesem nyomnám squadba , eddig csak soloztam.

benne lennék a squad ötletében

Sziasztok én is benne vagyok egy squadban az accunt nevem pedig ugyan ez :slight_smile:

hali én is jönnék gémelni, mehet duo de squad is, mikrofon van ha nagyon kell
név: hajadismijen

Én is keresek squad/duo társakat, :wink:

És ki milyen platformon keres társakat? Azt nem volna ildomos odaírni? Vagy ha nem írtok semmit, akkor az automatikusan PC-t jelent? Vagy mi a tosz? Mucsajröcsögei hableányos popsivakarós mindenit nekijje. Hány évesek vagytok?

Platform: PC
Szerver: EU
Név: BazsiTheOfficial (asszem ezt adtam meg :smile: )

én speciel Pc és 28éves a macskarúgjamög

Sziasztok!

Most szedtem le ezt a játékot, lókukit nem értek még belőle, de ha valaki tolja akkor valahogy üzenjen már rám, szerintem mostanában ezt fogom görgetni kicsit. Phmmm áldás!

Nekem nem nagyon jött be a Fortnite Battle Royale, lévén random embereket dob össze, és ahogy figyeltem a 20 meccs alatt, amit lenyomtam nem figyeli a tapasztalat különbséget.
Persze ha hagytam volna annyi időt magamnak, hogy beleszokjak abba, hogy mire találok egy fegyvert valaki biztos megöl, akkor talán megkedvelem, de így első blikkre nem jött be.
Jó játék, mert tényleg jó, csak nekem nem az esetem.

Ave,

En ps4-re keresek tarsakat, psn: martonlenart737

Pacsi

Üdv mindenkinek!

PS4 re keresek embereket akinek van kedve duóban vagy squadban játszani jelöljön nyugodtan psn: HavasiDani21

A továbbiakban ez lesz a Fortnite Battle Royal társ és csapat kereső topic.

“Fontos, hogy mindig legyél körültekintő! Ha szeretnél létrehozni egy új bejegyzést, akkor előbb keress rá, hogy hátha már valaki kérdezett hasonló ügyben. Csak miután teljesen biztos vagy abban, hogy nem indítasz egy ugyanolyan témát, mint amit valaki más előtted, akkor kezdj bele az új bejegyzés létrehozásába!”

(Részlet a Fórum szabályzatából)

Ezért megkérlek titeket, hogy új topic-ot ne hozzatok létre a továbbiakban erre a célra, inkább itt írjatok bejegyzést.

Multiplayer game-ről van szó, ha egy olyan topic-ba írtok, ahol már vannak páran, akkor gyorsabban rátaláltok egy társra. Ezért inkább egy topic legyen, ahol társat kerestek. Ez minden multiplayer game-re vonatkozik!

A megértéseteket köszönöm!
Jó játékot és további jó Fórumozást! :v:

Üdv és mostanába kezdtem el ezt a játékot soloba nekem nagyon be jönni csak jó lenne ki próbálni ketten is úgy hogy aki benne van pc Shotika a game-be a nevem

Valakinek van kedve játszani? :smile:

Aki szeretne Duo-ba menni nyugodtan felvehet Gabesz144 . 19 szintnél járok jelenleg.

Vegyetek fel nyugodtan, kalbiii néven vagyok fent :slight_smile: