[Fortnite Battle Royal] Társ és csapat keres

Hello mindenki!
Kinek jön be az új játékmód? 50vs50
•első pár meccset nagyon élveztem.
Kiváncsi leszek a játék sorsára most hogy lassan kijön a pubg Xboxra is.
Ez a játék egyre jobban bejön nekem. Rengeteg update jön ki rá és egyszerűen egy élvezhető, gyors játékot készített az epic games! GG nekik!
:yum:

Szevasztok. Fortnite társat keresek, nevem: levente1315, xbox oneon. 16 éves vagyok. Szintem a játékba 36. Feltétel: normális játékot szeretnék, legalább velem egy idős +legyen egy kis tapasztalata a játékban. :smiley::smiley:. Legtöbbször esténként játszok 3-4 meccset. Aki akar már most is csatlakozhat. Jöhettek többen is :stuck_out_tongue_winking_eye::smile:

XBOX

Köszi @VizesNinjonKovacs :smiley:

Felvettelek xboxon barátnak, ha van kedved egy duot mindjárt csapathatunk is.

Most nem tudok menni esetleg később!:slightly_smiling_face: Majd invellek aztán csapathatjuk

Oké.

Hali, én is egész sokat játszok főleg esténként PC-n a fortnite-tal, gloomy.sunday a nevem, szivesen játszok duot is meg squadban is, játékon belüli szintem 50 fölött van már, sok kill, sok win csak kevés társ :smiley:

Hali, jatszanam en is ugyanigy ha van kedved. Bejelollek baratnak. anorbi neven vagyok.

üdv én Sebi vagyok és nemrég irtam már ide de azóta sokat fejlődtem és még mindig társat keresek
a játékban a nevem S3bestyeen !!

Gondoltam megint írok, hátha most több lesz a jelentkező :smiley: ps4-en játszok, most jelenleg lvl 18 vagyok. Vegyetek fel nyugodtan: Noname9621

Keresek csapattársakat hobbi szinten! semmi komolyság just for fun :slight_smile: Wade90 elméletileg ezzel találtok meg: Wade90

Sziasztok!!
Játékban kishosszi néven megtaláltok 2-3-an szoktunk játszani esti órákban várjuk a csatlakozni vágyókat.

Sziasztok!
Én ps4-en szoktam játszani haverommal de azért jól jönne egy squad is lassan aki majd jönne az vegyen fel. :slight_smile:
psn: godizsolti

Én szívesen csatlakozom egy kis game-re.

Életemben először játszottam ilyen játékkal és 12dik lettem. 1 kill. :slight_smile: Kezdők szerencséje. Aki akar vegyen fel.
PC: CsPeter

Sziasztok!
Szívesen kipróbálnám magam squad-ban vagy duo csapatban mert egyedül játszani kissé unalmas.
Ps4 platformon mert sajnos nincs valami erőmű gépem.
Nevem ImpactedAtom04 vegyetek fel nyugodtan. :slight_smile:

Sziasztok ép ma töltöttem le a gamet a nickem: lucky8569 nem mondom hogy túl jó vagyok benne de majd belejovok :smiley: jelöltek be nyugodtan

hali nemrég kezdtem nevem calceus

Sziasztok. En Xbox-on jatszok Battle Royal meg Save the World-ot is. Ha van kedved nyugodtan vegyel fel. Xbox Live Gamer Tag: Farkas David01 .

Sziasztok. Én még elég kezdő vagyok, nincs is egy erőmű gépem, de ha gondoljátok jelöljetek. Klau95 néven megtaláltok.