[Fortnite Battle Royal] Társ és csapat keres

Sziasztok. Most kezdtem el játszani, de úgy érzem hogy csapatban sokkal érdekesebb lenne. Csapattársakat keresek akik nem ragelnek és funként veszik a játékot. Jelölj be ha szeretnéd együtt nyomatni. (22 vagyok) Név: Ukolak

Valaki duo/squad? (pc) (mamutkan)

profek77 nemrég kezdtem a játékod de gyorsan fejlődök
profek discord

Csapattársakat keresek/keresünk ps4-re.
Ugyanezen a néven megtaláltok. :slight_smile:

Platform: PC
Játékbeli név: Black_Foxtail
Duot keresek főleg. Eddig több mint 100 meccs. Sajnos láma vagyok, de nyerni akarok.
Előre is kösz annak aki küld invite-ot.

Fortnite-ba keresnék csapatot (PC). Még elég kezdő vagyok, de jól fejlődöm. Soloba eléggé unom magam ezért keresnék embereket akik gyakrabban elérhetőek hogy toljunk pár squad gamet.
Amit tudni kell rólam
-16 éves vagyok

• fiú
    -Battle Pass van
    -Tier 62-ben járok jelenleg(minden challenge kész)
    Ha valakinek lenne kedve játszani, egy ign-t adjon ahol tud vagy vegyen fel ő.
    MajestyXD

Sziasztok én ps4 én játszok 1-2 hete és en is csapattarsat/társakat keresek ha valakit érdekel ott is ugyan ez a nevem

Hy én szívesen R43anyad néven vagyok fent vegyél ha gondolod és nyomjuk ps4

R43anyad néven vagyok fent vegyél ha gondolod és nyomjuk ps4

Bejelöltelek :slight_smile:

Hali!
Ha esetleg lenne bárki, akinek van kedve Fortnite-hoz, vagy PubG-hez Xbox One-on, akkor itt a nevem és vegyen fel :slight_smile: "KrisszerLJ"
Előre is köszönöm, aki csatlakozik hozzám :slight_smile:

Sziasztok! Squadozni keresünk embereket, 20 év felett vagyunk mind a ketten haverommal, aki érdekel a dolog vegyen fel nyugodtan, GriZzlylyly a nevem játékban :slight_smile:

Nekem lenne kedvem squadozni discord nevem:ProBabyBanan

Discord nevem:ProBabyBanan és PC n játszok

Ok

Csapattársakat keresek duo/squad-hoz. 100+ winem van csak. In game: Ukolak néven találtok meg.

hello benne lennek egy squad-ba lvl 230