Fórum kapcsolat nem biztonságos

Sziasztok!

Firefoxot használok és a fórumot megnyitva ez a hibaüzenet fogadott:

Kipróbáltam Edge-ben, Chrome-ban, ott is előjön, de ott tovább tudok lépni. A rendszeridő jól van beállítva, tudom, hogy ez is baj lehet (előfordult már velem ilyen).

Mi lehet a hiba?

1 Like

Ott írja a megoldást a kérdésedre.

Ma éjjel 0:59 perckor lejárt a tanusítvány, meg kell újítani. A hiba nem a te készülékedben van.

Nálam is ugyanez a hiba áll fenn sajnos Chrome ban :confused: Edge ben, tovább lehet léptetni. (ESET Internet Security + friss Chrome)

1 Like

Sajnos nálam is ugyan ez van. Az explorerel ki lehet játaszni. :confused:

1 Like

minden böngészővel ki lehet játszani ha chromeot használsz kattints a speciális gombra és ott lesz egy gomb hogy továbblépj

1 Like

Operával próbálkoztam, de nem jártam sikerrel.

1 Like

na az nekem nincsen fennt úgyhogy nem tudom hogy azzal hogyan kell de elvileg mindegyikkel ki lehet kerülni

1 Like

Ebbe most belekötnék picit, mert nem mindegyikkel lehet :slight_smile: Vagy a vírusírtó korlátozza, de engem nemenged tovább Chrome ba sehogy sem, Edgeben megy amit írtok.

kattints a speciális gombra :stuck_out_tongue:

1 Like

na akkor nem szóltam nekem azt írja ki hogy rosszul van beállítva az idő vagy a dátum :smiley:

1 Like

:smiley:
Ismerősömnek is azt írja igen, csak nálam ilyen xD

1 Like

Nálam is ugyanez van, én visszaállítottam a dátumot tegnapra így most bejön :smiley:

1 Like

Végülis :smiley: Egyszerű, de nagyszerű megoldás

1 Like
2 Likes

Good news, csak most minden szar elérhetetlen jelenleg ha nem rakod a kivételek közé…

Jelenleg konkrétan még maga a Google.com is. lel.

A TheVR Fórum újra használható!

@TheVR_Jani Tessék aludni is! :wink:

2 Likes