Fórum Mobil Layout problémák

Új információ:
telefonon és gépen egyaránt. nem jelenik meg a fórumozók profilképe, semmilyen formában. Rákattintani sem lehet.
PC: Google Chrome: 72.0.3626.109/ Windows 10 Pro 64bit (másik böngészővel sem jó.)
Telefon: egy-két bej. -sel feljebb írtam.

3 Likes

ehhez csatlakozom, annyiban modositva, hogy nalam vannak szemelyek akiknek a kepe megjelenik :smiley: Bar az talan cache-bol jon be…

Magam is ezt tapasztaltam. Van, akinek látom, van, akinek nem a profilképét.

1 Like

Gyorsítótár törlése után is megmaradnak az avatárképek, azoknál, akiknél látszódott.

Azoknál van ez, akiknek a rendszer adta a profilképet, és nem cserélték le másra. Regisztráció során a nevünk kezdőbetűjével ad egy profilképet, amit majd később módosíthatunk.

Na, az oldalon ez a rész nem jó; a képek elérési útja módosulhatott, mert 404-es hibakódot ad az ilyen jellegű képekhez.

Akiknek az alap profilkép van, és módosítják másra, már rögtön látszódni fog az avatárjuk mind saját maguknak, mind mindenki másnak.

4 Likes

Lightly felületre váltva nálam is jól megy mobilon, darkkal használhatatlan ugyanúgy.
Bár ez a lightos bántja a szemem rendesen, mind esztétikailag, mind fényerő miatt.

1 Like

Sziasztok!

Fórum frissítve. A Dark Mód újra írva. Ha minden igaz, mostmár mobilon is jó kell legyen. :slight_smile:

4 Likes

2 Likes

android - chrome, meg mindig ugyanolyan sajnos. es toroltem mindent… :slight_smile:

P.s.: ez a cianzold nagyon fura igy elsore :smiley:

Haha! :smiley: Megoldottam az üres avatar problémát, ami volt a site-on, erre visszatért a mobilos bug. Dolgozom rajta :smiley:

4 Likes

valoban, az avatar jo, most meg a dark tema is light :smiley: kitartas. Az UTP legyen veled! :smiley:

2 Likes

Egyelőre kikapcsoltam a Dark Mode elérhetőségét, ugyanis azzal van gond.

1 Like

Done! Újra él a Dark Mode! :blush:

7 Likes

Nagyon menő az új dark mode, köszi a fixet, már kezdtem sajnálni a retinámat ahogy a fórumot böngésztem :smiley:

2 Likes