Forum probléma Firefox-on

Hello. A Forum nem jön be firefoxon ha nem force load-olom minden alkalommal, mert ha cach-ből tölti be akkor a következő üzenet fogad:

Corrupted Content Error
The site at https://forum.thevr.hu/ has experienced a network protocol violation that cannot be repaired.
The page you are trying to view cannot be shown because an error in the data transmission was detected.
Please contact the website owners to inform them of this problem.

Ez úgy egy hónapja fentáll már. Több gépen is ugyanez a gond vele.

u.i.:

• NEM csak egy forum miatt NEM FOGOK CHROME-ra váltani…
  • Igen töröltem a teljes catch-t úgy első betöltésnél bejön azután ugyanaz a gond.
  • Próbáltam újrarakni a Firefox-ot de nem segít (plussz azután másik gépen is kipróbáltam és ugyanez a gond jött elő)

99% biztos vagyok benne, hogy a forummal van a gond, mivel MINDEN más tökéletesen működik…

Én is Firefoxot használok, és itt minden rendben van.
Le tudod írni pontosan melyik verziójút használod?

A legújabbat? Mert auto updatel? :stuck_out_tongue:

Nem csak egy fajta létezik a világon a Firefoxból. Lehet 32, 64 bites. Stabil, magyar, angol, nightly build. Megkönnyeítenéd a dolgunkat, ha leírnád pontosan.

Akkor nem Firefoxot írtam volna talán?

61.0.1 (64-Bit) English US…Undorító aki magyarított softot használ… … de ehez semmi köze. Ahogy látom a site security authentication-jével van a problémó a providerem fele…ami lehetséges mert a Virgin mindenbe belepiszkál mostanában… csak konkrétan hash-elt site-infokkal eddig sosem volt baja…és mással most sincs…így valami a forum scriptjében kell legyen ami nem tetszik neki.

:joy::joy:

Hát akkor hátha @SFGeri tud neked segíteni, ha úgy gondolod a fórummal van gond.

1 Like

Nekem is előfordul néha, bár én operát használok.

Látszólag a server teljesen más választ küld ki Chrome és Firefox fele…

Eddig nem volt vele gond, de most egy hónapja megállás nélkül fentáll ez a probléma…

Nah de mind1…Ctrl+Shift+R megoldja…csak azért zavaró…

Hát már nem azért de ott és akkor kellett volna agyonverni azt a “fordítót” aki kitalálta, hogy a View az “Nézőke” az Install Wizard meg “Telepítő varázsló” … többek között. Szörnyű kolbászfordított maszlag minden soft mióta csak magyarítják őket… DE ez minden egyébb nyelvű fordítással is így van.

Értem a problémád, nekem még így annyira nem tűnt fel. :smiley: Van benne valami, hogy nem a legjobb de hát ez van. Akik nem tudnak angolul vagy németül és átlag userek azoknak bőven jó. (De most abba ne menjünk bele, hogy ki miért nem tud más nyelven.)

Remélem sikerül mihamarabb megoldást találni a kérdésedre, mert ha tényleg megállás nélkül fennáll a probléma akkor nem túl kellemes úgy fórumozni. :confused: Nem tudom esetleg még ki fejleszti a fórumot, akit meg lehetne jelölni, hogy nézzen rá.

1 Like

ugyan ezt a firefoxot használom ( Firefox Quantum 61.0.1 64bit US ) és semmi probléma nincs a forummal nálam