Fórum profil hozzácsatolása más fiókhoz!

Sziasztok…ez a bejegyzés csak moderátoroknak szól

nos az a helyzet hogy új twitch felhasználót készitettem de a régi twitch felhasználómmal regisztráltam be ide és szeretném valahogy a PakLee nevezetű fórum felhasználót ( névvel együtt ) ehhez a fiókhoz csatolni mert egyszerűen nem tudok új jelszót kérni a twitchtől mert “hoppá! Váratlan hiba történt!” , mert elég régóta tagja vagyok azzal a fórumnak és sok achievementet meg dolgokat szereztem és nem tudok visszalépni bele mert a twitch nem ad új jelszót.

megolható @VizesNinjonKovacs @TheVR_Jani? köszönöm

@Naxora @SFGeri
Tehát ha jól értem te vagy @PakLee ?
Attól, hogy új twitch profilod van, még be tudsz lépni a régi Fórum profiloddal is nem? Tehát ez az új nem szükséges.

Nem vagyok benne biztos, hogy komolyabb adatbázis módosítás nélkül megoldható ez. Alapvetően nincs ilyen funkció számunkra.

Megoldható a korábbi fiók zárolása, és a kitüntetések megadása.

nem tudok belépni mert twitchel kéne belépni de megpróbáltam minden olyan jelszót amit használok de egyik se jó és az új jelszó kérésénél meg tegnap úta hibát ir folyamatosan ezért nem tudok belépni @PakLee-ba és igen én vagyok

Két órája @PakLee aktív volt a Fórumon.

igen csak véletlen félrekattintottam és kiléptem…azóta nem tudok visszalépni

@godofwarpaklee privát üzenetbe írd meg nekem @PakLee email címét

Twitch esetén a régi felhasználód sem veszhet csak úgy el. Twitch supportnak próbáltál írni?

rohadjak meg nem találom hogy kell üzenetet küldeni…pedig eddig tudtam :smiley: amúgy k.nu**ka@gmail.com

nem, mert azt már amúgy sem használnám és szerintem 2-3 nap ha nem több mire válaszolna és azt hitttem itt meg lehet egyszerűen oldani

A régi profilodnak a hozzászólásai bejegyzései azok azon maradnak, az szerintem nem átvehető.

még csak szerkeszteni se tudom a saját hozzászólásom…van egyáltalán ilyen új felhasználónak üzenetet küldeni? @SFGeri

joga új felhasználónak* ez de rossz

Új felhasználók esetén korlátozások vannak, úgyhogy a hozzászólásaiddal is spórolj, mert hamar elfogynak.

1 Like

Nos. Valóban a tiéd az a felhasználó, csak ellenőriznem kellett. :slight_smile:

Nincs lehetőség arra, hogy módosítsuk a twitch fiók kapcsolatot. Felhasználókat törölni, zárolni tudunk, illetve kitüntetéseket adni. Opció lehet a régi zárolása és kitüntetések megadása az újra, de ettől függetlenül nem lesz meg a korábbiakban gyűjtött like, komment stb…

Mit szeretnél tehát?

Még egy napot próbálkozok a twitchel ha nem baj hogy most zaklattalak titeket és akkor holnap valószínüleg meg fogom tenni ezt a lépést rendben? :slight_smile: :frowning: köszönöm addig is a segitséget és akkor addig kérlek ezt a témát nem zárjátok le. Szép estét! :slight_smile:

1 Like

Rendben. Idézzd be bármelyikünket és megoldjuk. :slight_smile:

1 Like

Megkérdezhetem, hogy a régibe belépni minden több böngészőből is próbáltál-e?

hát telefonon próbáltam először és utána itt chorme-ba de ugyanaz az eredmény…már folyamatban a twitch supportos téma hátha

1 Like

@SFGeri @VizesNinjonKovacs hát sz@rik rám a twitch igy akkor marad az első megoldás… @PakLee-t törölni jogait és kitüntetéseit átruházni rám majd ha lehet akkor ezt a felhasználónevet átirni PakLee-ra nagy P nagy L-el ha lehet

Köszönöm :grin::disappointed: