Forza Horizon 4 autóbérlet?

Sziasztok. Venni szeretnék a Forzába autót, mert kéri a játék, viszont valami autóbérlet kell hozzá, amit külön kell megvásárolni? Nem értem…

Van 42db autó amit csak autóbérlettel (dlc-vel)-tudsz használni. Válassz másik autót.

Ennyit én biztos nem költenék rá, így is rengeteg autó van benne.

Szia. Olyan gondom lenne, hogy hogyan szerezhetek super wheel spint? Egy csomót versenyeztem már, van 18 autóm, xbox szintem is asszem 20 -as, mégsincs 1 super wheel spin sem … :frowning:

Sokféleképpen lehet szerezni.

Pl: Szezonális versenyeken

Spoiler

vagy Forzathon Boltban

Spoiler

De normál versenyeken is szokott dobni.

Volt olyan videós aki egyszerre pl 50 et pörgetett ki… akkor azt nagyon sokáig gyűjthette ugye? :smiley:

Autós kiválóság, ott tudsz még pörgetéseket feloldani, gyorsan és sokat.A legtöbb autónál egy feloldott pörgetés általában 6-8 pörgetést ad kapásból.Nekem ezekből jött eddig a legjobb loot.Gyorsan kifotóztam neked, épp játszok. :smiley:

Bocs a minőségért.

Köszi a gyors választ, mostmár tudom :stuck_out_tongue: angol fórumokon azt írták hogy valamilyen szintlépés, és csodálkoztam hogy nincs :smiley: jó játékot!

Jópár olyan ház is van, ami ad Super Wheel spint. Megéri szerintem az összes házat megvenni emiatt. :slight_smile:

Cimbi meg vett egy párat, de szinte csak a kötsög dudák meg ruhák jöttek neki, meg pár 100k cr.Ő is azt hitte hogy hú de jó lesz.Azt nem tudom hogy sima vagy super volt-e a pörgetése. :smiley:Én most a Bamburghi kastélyra gyűjtök. :smile:

Nekem a 10 millás kastély megvan, a 15-öset még nem vettem meg. A kastélyok 10 SUPER wheel spint is adnak +1 fix legendary autót is. A super wheel spinből pörgettem még 1 legendary porsche-t, pár epic autót is meg pár százezer kreditet is. Szóval valamennyire megtérül a kastély ára + mégiscsak jó érzés, ha már megvan. :slight_smile:

Szerintem a házak megérik, mert azok mindig SUPER-t adnak. :slight_smile:

Ahham, köszi :slight_smile: S tudtok gyors pénzszerzési módszert? ( Xbox game passom van, hülye fejemmel a standard verziót töltöttem le pcre, így nincs se vip se ingyen ház és a másik map sem, ahol kicskeresés van

Tudok. Azt hiszem Veled beszéltem anno, hogy majd játsszunk együtt, nem? Írj egy privet mikor érnél rá (akár ma is), és akkor megmutatom (úgy könnyebb). :slight_smile:

Rendben, leginkább hétköznap érek rá :slight_smile: Délután