Forza Horizon 4 textúra bug és lagg

Sziasztok! Kb. 2 hónapja van meg a játék és eddig semmi problémám nem volt vele. A játék indításakor használható teljesítményfelmérő mód által ajánlott grafikai beállításokkal használtam. Kb. egy hete történt meg először,hogy belépéskor a kezdőmenüben laggot vettem észre, nem volt folyamatos, csak kb. fél 20 másodpercenként akadt meg 2 másodpercre. Aztán amikor elkezdtem játszani ott is folytatódott ez a probléma, valamint sokszor előfordult, hogy eltűnt az épületek, talaj textúrája, majd hirtelen visszajött, majd megint elment, visszajött…
A rombolható tereptárgyak textúrájával nem történt semmi. Ezután kipróbáltam a játékot alacsonyabb grafikai beállításokkal, de semmi sem változott. Megnéztem az eszközkezelőben és minden hardverhez a legfrissebb driver van telepítve, valamint a legfrissebb Windows van a gépen. A játék újratelepítésével is próbálkoztam,de az sem segített. Ha esetleg valaki tapsztalta ugyanezt és sikerült megoldani, vagy csak tud valamit ezzel kapcsolatban az légyszíves írjon. Előre is köszi!

CPU: i5 9400-F
Videókártya: GTX 1060 6GB
RAM: 16 GB
Alaplap: ASUS PRIME H310M-R R2.0
Operációs rendszer: Windows 10