TheVR Fórum

Forza horizon 4 ultimate

Sziasztok,mostanság szeretnék elveszni igy karantén ideje alatt a FH4-ben.
Először is mennyire játszható minőséget produkálna egy Xbox one S a játék alatt,mármint meglenne a 60 fps?
Második,egyidőben a fő kérdés,hogy érdemes-e Ultimate Edition-t venni belőle? Elolvastam én mit tartalmaz az Ultimate,de igy úgymond FH rookie-ként nem vágom,hogy megéri avagy sem?

Nem úgy néz ki…

Úgy gondolod,PC-n jobb lenne a játékélmény?

Attól függ, mi van a számítógépben.

Ryzen 3 1300x +rx 570 16gb 3200mhz-es rammal.

Japp, ezzel a konfiggal jobb eredményeket tudsz kisajtolni.

Annyit meg kell jegyezzek, hogy olyan brutális optimalizálást kapott a játék, hogy boxon a 30 fps-t nem igazán veszed észre.De ezen a pc-n egyértelműen jobban fog futni.Mellesleg play anywhere, szóval ha van boxod is bármely platformon játszhatod :slight_smile:

2 kedvelés

Befizetsz a gamepass-ra asszem 300ft az első hónap aztán nyomhatod.

1 kedvelés

Game Pass-el csak a standard-hez fér hozzá ingyen.

Lehet de benne van az fh 1-4ig. Az szerintem többet ér mint az ingyen lego dlc.

1 kedvelés

Hmm,valóban kuka vagyok ehhez neharagudjatok,de G2A-n van olyan Forza eladó amelyiken rajta van az xbox illetve a pc logó is. Ez azt jelenti,hogy mindkettőn használható?

Ahogy már egyszer leírtam, IGEN!

S ez hogy működik? Megveszem a game-et,I guess kapok egy kódot. Azt aktiválom a microsoft acountba (gondolom) PC-n. S ha lesz egy xboxom,ott belépek a microsoft acountomba,akkor ott megjelenik majd game library-ben a FH4? (neharagudj ha nagyon fárasztalak…)

Igen, gyakorlatilag így működik. :grin: Én a fordított esetet használtam, boxon aktiváltam, és kipróbáltam pc-n. :slight_smile:

Milyen Xbox-ot használsz? One x vagy One S?

S-em volt, ma adtam el. :laughing: