Fps drop144 to 1

ez van amikor éppen 2másodpercig nem droppol le az fps

Ablakos módban játszol? Mert ha igen, akkor lehet hogy valami elveszi a fókuszt a játékról.

Fullscreenben játszok.

Valami 3rd party külső high fps config vagy egyéb van használatban esetleg?

Afterburner-ben tekertél valamit a kártyán?

Nem tekertem a kártyán, alapból OC

ez mit jelent?

Ki lett-e cserélve néhány játék fájl alacsonyabb textúra minőségre stb. vagy esetleg a konfigurációs fájl át lett-e írva amiben a grafikai beállításokat tárolja a játék.

Illetve G-Sync / FreeSync monitorod van-e?

játék fájl nem lett kicserélve, de viszont átírtam hogy nyújott képernyős legyen.

Semelyik, egy átlagos fullhd 24colos samsung

Kedves @gamenlevi !
Ezt miért csináltad?

Létrehoztad újra a bejegyzésed de miért?

Először nem tudtam melyik kategóriába kellett írni ezt a problémát, ezért oda kezdtem el. Ha gondolod kitörölheted.

Mert ott nem írt senki a problémámra.

Ha gondolom?
Bejelentette a rendszer, h spamelsz, ezért hivatalos figyelmeztetés jár, mert megszegted a fórum szabályzatát.

1 Like

értem, máskor odafigyelek.

1 Like

Kérlek olvasd el a szabályokat
és szeretném, ha tudnád, h a posztokat és a kategóriákat is szerkezetheted, amiket te hoztál létre, módosíthatod a kis ceruza ikonnal!

https://forum.thevr.hu/faq

Nézd meg akkor kérlek szépen hogy kitörlöd és elindítod a saját beállításaival a játékot valami “hagyományos” 4:3, 5:4, 16:9 vagy 16:10 arányú felbontáson, hátha megoldja.

Azért mert rögtön nem kapsz választ a problémádra az nem azt jelenti, hogy nem fog segíteni senki. Ez nem chat fal, hanem egy fórum, ahol általában sokkal lassabban forognak a kérdések és válaszok. Bármily meglepő, mi sem ülünk egész nap a gép és a fórumot előtt. Itt bárki aki neked segít a szabad idejét fordítja rá, azt vedd kérlep szépen figyelembe.

Ilyenkor hétvégén pedig sokan szabadidős programokkal foglalatoskodnak, ha éppen nem a sóbányában vannak, mint pl. én.

1 Like

Kitörölte, elindítottam és így is ugyanúgy ledroppol az fps 1re.

Afterburnerben a videókártyán a powerlimitet feljebb húztad esetleg?

Nem húztam feljebb.

Tök alap kérdés, játékot próbáltad már újratelepiteni? :smiley:

Az volt az elsó dolog.