TheVR Fórum

Fps problémák!

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni tőletek h az mitől lehet h amikor elindítom a streamer programot játékon belül vesztek 10 - 15 fps-t? XSplit, OBS és Streamlabs OBS esetében is. Ha, nem mennek fixen megvan a 75 (monitorom 75Mhz-es). Korábban semmi gondom nem volt vele. Azóta újra raktam a gépem és ugyan úgy megvan ez a probléma. Előre is köszönöm a segítséget!

Gépem:
I7 8700
16GB Ram
Gigabyte GeForce RTX 2070 Super Windforce OC 3X

Korábban lehet nem CPU kódolt volt a stream, hanem GPU?

Mindig GPU volt! NVENC New.

Hülye kérdés, de RTX Voice-ot nem lőtted be mellé most?

Nem! Steelseries Game és Snowball ice a Miki. Semmi gondom nem volt eddig. Két hete kezdte ezt.

Csak stream vagy rögzít is mellé?

Csak stream! XSplitet használok. A kimeneti kép jó és a nézők mondják h jó de engem zavar a játékban ez a vissza esés mert érzem és latom. Beszéltem az XSplit supporttal is pár dolgot beallitottunk de nem volt érdemi változás ezért döntöttem a windows újra install mellett de nem lett jó… Pedig előtte semmi de semmi gond nem volt. Annyi változás volt h jött egy nvidia driver.

Tegyél vissza akkor egy kettővel régebbi GPU drivert, hátha a nagyződ kókányolt el valamit.

Ha reprodukálható az új driver csomaggal, akkor küldj nekik egy ticketet róla.

1 Like

Azt tudom mivel lehet leszedni mindent a gépemről de hol tudok a verziók között válogatni? Fent van az oldalukon az összes eddigi driver csomag?

Nyomj egy Show more versions-t és szedd le valamelyik régebbi Standard kiadást.

Köszönöm! Megorobálom hátha segít!

1 Like