Fülhallgató, fejhallgató

Sziasztok! Milyen fül- illetve fejhallgatót használtok zenehallgatásra illetve általában? Gondolok itt a márkájára illetve a kialakítására. Én zenéhez egy Sennheiser CX 3.00-mat, máshoz pedig egy Apple EarPods-ot.

Szia.

Egy korábbi téma is foglalkozik ezzel a témakörrel.

1 kedvelés

Köszi! :wink:

Én használok egy razer kraken-t játékhoz.
Egy SMS Audio-t hosszabb utazásokhoz, rövidebbekhez egy roccat syva-t.
Sporthoz egy vezeték nélküli jaybird freedom-ot.
Suliba meg csak az apple earpods-al megyek.

1 kedvelés

Itthoni fejhallgatónak gondolkozom egy Sennheiser Momentumon, elég drága, de szerintem az egy életre fejhallgató lenne nekem. Majd talán egyszer összespórolom. :sweat_smile:

Üdv Én ezeket használom
ez az egyik ez nagyon pro, eszméletléen kényelmes nem izzad bele a fejem mindent lehet hallani.
a másik pedig ez
mikrofonos meg egy noname valami

1 kedvelés

Jelenleg meg mindig az Audio-Technika ATH M50x-em a kedvenc, de azt csak itthon hasznalom…(utcan/varosba nem szeretek a kabelekkel bajlodni)

Mikor kocogok akkor egy par JayBird BlueBuds X-et hasznalok (Bluetooth-os) (elso generacios, 2014-ben vettem, de meg mindig 5+ orat birja az akuja NEM KIS HASZNALAT UTAN…)

Mostmar tobb mint egy eve, hogy vettem egy par Bludio T2+ -t (szinten Bluetooth-os) ar-ertek aranyban azt kell mondanom, hogy verhetetlen befektetes. 40+ orat siman birja az akuja nem csak reklamszoveg (konkretan most pl meg nem tudnam mondani, hogy mikor toltottem utoljara, es napi szinten hasznalom munkaba menet/jovet)

Illetve epp penteken vettem egy par SkullCandy Crusher Wireless-t… (nemsokara utazok, es kellett valami ami kicsit jobb kondiban van, mint az utott kopott sokszor leejtett DE meg mindig tokeletesen mukodo Bluedio T2+)

Szemely szerint mindegyikkel nagyon meg vagyok elegedve…amire hasznalom arra tokeletes.

Hangzas tekinteteben mindenkepp az M50x viszi a palmat, az meg manapsag is az egyik top valasztas a maga arkategoriajaban.

A JayBird BlueBuds X sorozat nekem szemelyes kedvencem, hangzas es akuido teren is sokkal tobbet hozott mint amit vartam tolle. Nemreg meg is rendeltem a 2ik generaciot is, jovoheten kell erkezzen…es igen, tudom, hogy mar van 3-as is de az sajat csatlakozot hasznal nem micro USB-t es nekem tul maceras :stuck_out_tongue:

A Crusher meg egy kicsit impulziv vetel volt, de eddig nem banom…igy 12+ orat hasznaltam PUBG-zes kozben a gepnel, es tetszik, hogy erzem is mikor fejbelonek nem csak hallom meg latom XD

1 kedvelés

Jók!
Látom te is kedveled a Sennheisert! :wink:

Megnéztem őket. Nagyon jó cuccok! :wink:

1 kedvelés

Én egy HyperX Cloud ot használok mindenre játék,zene stb. Nekem nagyon bevált szépen tisztán szól és nagyon kényelmes.

1 kedvelés

HiFiMan HE-400i-t egy SMSL M3 amp/dac kombolval, amit tervezek lecserelni

1 kedvelés

Igen, sokáig gyűjtöttem rá mire megvettem és nem bántam meg, nagyon sok jó márka van de én le ragadtam ennél, drága de nagyon szép hangot ad.
Most erre gyűjtök “Erre”

1 kedvelés

G300 bloody comfort glare gaming headset :blush:
vágáshoz használom első sorban

1 kedvelés

Egy Genius G700V-t, igazából mindenre jelenleg, ami gép. Ha nappal van szól az 5.1, mellette vágás-zene-film-játék mikor füles kell, ezen keresztül.

Tény, nem világmárka, én vagy 3 éve nyúzom kb… most kezdi a belső hangkártya megadni magát valszeg, mert xy időközönként besercegek, majd magától elmúlik…dee amúgy egy bitang jó kis füles.
Nem szövet a párnázása, hanem műbőr, ami azért nyáron tud csodás élményeket okozni, de iszonyat jól zár, alig enged át hangot, nekem ez abszolút pozitív volt, hangereje valami iszonyat és szépen kiadja a térhangzást is, nincs bóvli érzeted. Következő nekem is valszeg egy Cloud II lesz, de visszatekintve az évekre és az árát is ha nézed, nagyon megérte.

1 kedvelés

Well CX3.00 is a much better choice. Apple AirPods are actually not up to the quality standard. Personally I would recommend BeatsX which are lot better then apple earbuds.

1 kedvelés

More you can check why I am recommending beats X from headphones under 100.

1 kedvelés

Nekem Beyerdynamic DT 990 Pro egy nagy kedvencem mert az árért (kb 42.000 Ft) kiváló hangzású bár én csak otthoni zenehallgatásra használom, de hallgattam már az audio technika ath m50x-et meg sennheiserből elég sokat bele értve a HD 598at ami otthoni használatra nagyon jó és a momentum is szuper csak nincs rá büdzsé :smiley:

1 kedvelés

Halli nekem egy Arctic P253 BT Bluetooth Sport Headset em van nekem tökéletesen megfelel és mivel Bluetooth így nincs vezeték :Đ

1 kedvelés

Ahogy @gfsx mondta… Nekem is Kraken a játékhoz, illetve ha el kell menni a géptől akkor Roccat Syva azelőtt meg egy Sony MH750… Anno a Pixelből tök jó áron meg lehetett venni, 3-4 éve azóta hibátlan…

2 kedvelés

Sziasztok!olyan headsetet tudtok ajánlani ami bedugós? Olyat keresek amin van mikrofon,fonott vagy valami olyan kábele van amit nem tudok kinyírni mert eddig mindig azt öltem le valahogy :smiley: és ezt a gumis bedugósat szeretném,most az van amit még a lumiához kaptam,csak a végét járja szegény