Fülhallgató, fejhallgató

Ja és a beo biztos jó,de 40ért az már csillió :slight_smile: Még razert is néztem,de azt nem láttam mikrofonnal

Újranyitnám a topicot:
Momentum 4 vs wh-1000xm5 (esetleg xm4, de ha már lúd…) Ezt a kettőt nézegettem, de nem igazán tudok dönteni. A momentum 4 a tesztek alapján jobb hangot ad de az anc nem olyan jó benne minta sonyban. Van esetleg valakinek személyes tapasztalata bármelyikkel? A momentum 4 jelenleg 120 körül kapható, a xm5 135 magasságában mozog. Megéri a felárat a sony? A tesztekből kb mindet látta, első sorban személyes (hosszabb távú) tapasztalat érdekelne.
Köszi :slight_smile:

(ha van más, anc füles ami bárkinek bevált arról is szívesen olvasnék)

zenét halgatnék első sorban, de abból kb bármit. DnB, jazz, 80’s rap, akármi, de az erős basszust preferálom)

Nemvan senkinek hosszútávú tapasztalata, úgy tűnik. Hol használnád? Kell az ANC és vezeték nélküliség? Ha komoly HIFI minőséget szeretnél akkor ezektől el kell búcsúzni.

Szó sincs a hifiről, kizárólag az anc érdekes. Egyébként sony márkaboltban eladói tanácsra 40perc próbálgatás után egy xm4 lett a befutó, kényelmesebb volt mint az xm5 és a régebbinek is zseniális a zajszűrése.

Szerintem az XM4-et válaszd! /gyengevót’

Nem szomorkodik indokolatlanul!

Nekem AirPods Pro 2021 volt 11 hónapig, aztán múlthétvégén sikerült elhagyni. :confused: Apple cuccok mellé nagyon jó, bár igaz, hogy borsos az ára. Szerintem megéri a pénzt, bár egy kicsit elfogult vagyok :smiley:

Nekem az XM2 van erre a célra, már ötödik éve. Utazáshoz egy áldás. Irodában meg legtöbbször csak fenn volt a fejemen zene nélkül, ANC-vel. Nagyon jól kiszűrte azt a ~100 kollégát akinek folyamatosan be nem állt a szája, még így zene nélkül is. (open space office :expressionless: )
Nincs panaszom rá, habár most már jóideje home office van, de még így is azon kevés vásárlásaim közé tartozik, amit nem bántam meg :smiley: .

2 kedvelés