Füllhallgató :)

Sziasztok!
Én azzal a kérdéssel fordulnák hozzátok hogy ti melyiket ajánlanátok nekem?(füllhallgató)

• Asus ROG Strix Fusion 500
  • Hyperx Cloud II
  • Razer Kraken Pro V2

Ami nekem számít egy füllhallgatónál:

• 7.1
  • Kényelmes
    -Jó mikrofon
    -Jó basszus és hangos
    -Tiszta hang
    -Egy kicsi világítás :slight_smile: (Ez nem muszály csak számomra feldobja a hangulatot)

Előre is köszi a válaszokért! <3

Én nagyon a fusion 500 at venném de megkérdezlek titeket mert én annyira nem értek hozzá :slight_smile:

+Jó mikrofon(Ami nagyon jól szűri a háttérzajt)

Csepp a tengerben, de keresőt használni letörik a kéz.
A felsoroltakat 100000000000000000 + 1 alkalommal kivesézték már az utolsó alkatrészig, csak utána kellene olvasni.
https://forum.thevr.hu/search?q=FEJHALLGAT%C3%93

Azért az Asus jóval drágább a többinél, nyilván több mindent is tudna nyújtani hangzásban (szerintem).
Igazából saját döntésed tőled függ, hogy melyiket szeretnéd. Véleményt meg csak az tud mondani a fülesekről, akinek olyan van mint amiket felsoroltál. Érted, nekem pl Hyperx Cloud II van és imádom, szívesen ajánlom másoknak is, de arról meg semmit sem tudok mondani, hogy a másik kettő miben jobb-rosszabb.
Ui.: A mikrofonjukról nézz videót így eltudod dönteni, hogy számodra melyik lenne a legmegfelelőbb minőségű.

1 kedvelés

Kb mindeki a Hyperx Cloudot fogja javasolni. Razer fülesek híresen szarok, Asus meg pasz max ha nagyon akarod az rgb-t akkor.

Nekem Cloud II van megvagyok vele elégedve, mondjuk a Syberia v2-met( nem nem a fos 200-as seriát hanem az eredetit :smiley: ) jobban szerettem.

1 kedvelés