Furcsa de játékhoz keresek házimozi erősítőt! :O

Sziasztok. Kifejezetten PS5 mellé szeretnék egy házimozi erősítőt 5.1 de ha 7.1 az se gond sőt…:smiley: TV hamarosan meg lesz 4k/120Hz HDMI kimenettel. És arra lennék kiváncsi van esetleg olyan erősítő ami ,valóban tudja azt a játékélményt nyújtani hangilag mint amit oda írnak. Nézegettem már erősítőt jelenleg ez a nyerő: Denon AVR S760H, vagy a YAMAHA RX-V6A 7.2. Ha valaki érti mire gondolok meg engedem segíthet. Előre is nagyon köszönöm.

nem tudom méltő vagyok e rá, de bátorkodok megkérdezni: mennyi a kereted kegyelmes uram? :pleading_face:

5 kedvelés

Ó, naccságos úr, csókóljam kezit-lábát, imába foglalom a nevét, hogy leereszkedett közénk, büdös parasztok közé! :sob:

Bemenettel kegyelmes drága jó uram, és már verem is csalánnal a …om, hogy ellen mertem szentségednek mondani!

Hova írják felséges uram? Ékes szemei hol látottak ily kétkedésbe vonható szavakat?

Egy térhatású HI-FI rendszer normális kiépítése nem annyira pikk-pakk ám.

6 kedvelés

Kegyelmes úr, őfelsége!

Engedelmével had kérdezzem meg, hogy milyen hangrendszert kíván támogatni eme eszközzel.

Továbbá az udvartartás másik kegyeltje, @miazhogyketto által feltett kérdést is remélem megválaszoltatik a kegyelmetes uraság, miszerint a kincstár tartalma iránt értekezék.

5 kedvelés

250.000-300.00. De a 300 az max.

.

1 kedvelés

Necces lesz. Yamaha hangfalak:

Plusz kell még két szatellit és egy szubláda is a szett mellé. (ha 7.1 kell)

@lengyelb lakatold kérlek, köszi!