G2A cashback

Sziasztok!
A G2A pénzrendszeréről lenne egy pár kérdésem.
Amikor vásárlok egy játékot, akkor mindig van valamennyi cashback, ami vissza megy a g2a pénztárcámba. Ezzel a pénz összeggel mit tudok kezdeni? Hogy tudnám elkölteni, vagy kivenni?

Cashback funds can’t be paid out and can only be used for purchases within the G2A Ecosystem.

https://supporthub.g2a.com/marketplace/en/G2A-Services/what-is-cashback-in-the-g2a-ecosystem-and-how-does-it-work

Most mar csak az a kerdes, hogy minden alkalommal kodot hasznalsz, vagy fizeted a havi g2a plust? :smiley:

1 Like

Rossz vicc az egész miért ne kérhetném ki paypal-re aztán ha mégis náluk költöm akkor jól jártak,ha nem, meg nem.

1 Like

Vicc vagy sem, steam walletbol sem tudsz kiszedni penzt… :wink:

3 Likes

Régebben mikor vettem játékot akkor külön be kellett pipálni, hogy X%-ot visszaküldjenek a pénzből, ha esetleg nem jönne meg a kód és ez plusz pénzbe került kb 600ft körül, de ez a funkció már megváltozott gondolom nem érte meg nekik annyira.

1 Like

Legalább a Steamen el tudom költeni valamire, itt meg azt sem tudom, hol kell. :slight_smile:

Ezer eve nem vettem semmit g2a-n, de gondolom ugyanugy kivalasztod valahol, hogy walletbol akarsz fizetni… :thinking:

1 Like

Hát igen, csak az a kérdés, hogy hol :slight_smile:

Nem vicc, hanem biznisz. Azt a pénzt tuti hogy náluk fogod elkölteni, és esélyes hogy úgy, hogy teszel mellé “saját zsebből”. Ez a logika minden ilyen cashback mögött, steam wallet, stb. Nem jófejségből adják.

3 Likes

Ertem en, hogy a forum arra van, hogy kerdeseket tegyunk fel, de ha hajlandosagot se mutatsz annak, hogy barminek utananezz, akkor mi ertelme van?
Ez a g2a “wallet” ilyen 2 perc alatt googlezheto valami…

Persze értem én abból élnek ök is üzeltembereknek elsö a proifit…