G2A PAY ban

Hali, nemrégiben szerettem volna kipróbálni a “hellcase” nevezetű oldalt. (tudom hogy általában nem jön be de na)
Nem rég kaptam meg az új bankkártyámat és elfelejtettem I-PIN kódot állítani és így a g2a sem tudta levonni az adott pénzt a kártyáról és ezért felfüggesztették a fiókom. Írtam a supportnak és ott leírták, hogy mit is kell elküldenem nekik.

Ezek az alábbiak:
Emailek amikkel használtam a g2a payt,
Selfie ID (személyit magam előtt tartva fotózztam le)
Telefonszám
Bankkártya utolsó 4 számjegye

Na most én csak azt nem értem hogy minek nekik a személyim és az arcom? Hol ott semmi köze nincs a ban-hoz. Szerintetek ez mennyire legit? A hivatalos oldalukról dob át a gmail-re és automatikusan írja be címzettnek a “accountissue@g2acom.zohodesk.com”-ot.

Nyilván kell nekik valamiféle bizonyíték, ami alapján igazolod, hogy nem próbálsz visszaélést elkövetni.

Az e-mail cím helyes, hozzájuk tartozik.

5 Likes

Csak egy tanács.

PAYPAL

Minden ilyen oldalon tudsz vele fizetni és nem kell attól rettegned, hogy milliárdos hitelehet vesznek fel az adataiddal.

Ezt már mondhatjuk gyakorinak.
Vigyázz jobban az adataidra, mert egy ilyenből bármi is lehet a nem jó értelemben. :pensive::pray::pray::pray:

3 Likes

This topic was automatically closed 8 hours after the last reply. New replies are no longer allowed.