Galaxy S8 plus update

Helló azt szeretném kérdezni,hogy valaki tudja vagy sejti, hogy megkapják az S8 ak majd a 3.fő android update ot? és ha nem akkor binzt.frissités meddig lesz még? **s6edge+**ről váltok(ami nem kapta meg pedig rengeteg hír volt, hogy kap 3.fő update ot vagyis Oreot de nem lett belőle semmi s8+ra ami holnap fog megérkezni és úgy olvastam hogy most jőtt rá a Pie 9 és vele együtt a One UI na de a lényeg, hogy most olvastam pár napja, hogy állitólag megkapja az S7 is a 9es android ot ami aztjelenti, hogy a 3.fő update lesz. Na most akkor van rá esély, hogy az s8 is fog kapni még egyet de lehet nem …tippek?

Hát sajnos nem vagyok annyira képben ezzekel a dolgokal de S8+ -van pont amire nem rég jött meg a 1.0 One UI-verzió / 9 Android verzió és jelenleg a március 1-i biztonsági frissités is van szerintem még egy kis ideig frissíti a telefont de valaki tapasztalt biztos jobban tudja.

UI.: Helyedben S9+ vettem volna meg :smiley: (kis upgrade az S8+ -hoz képest)

1 kedvelés

Én is S9+ -t vennék, már árban is csak kb 20k van köztük, és az S9+ sokkal jobb kamerában és processzorban.
Ha jól tudom az S7 kapni fogja, az S6 edge már nem sajna. (OneUI)

S7 sem kap már Android 9-et. Meg tudjátok nézni a Samsung hivatalos listáján

Samsung telóknál amig nem jön ki az adott telóra a konkrét frissités sajnos nem vehető bíztosra hogy megkapja azt, párszor ezért váltottam ujabb modelre. A pénzedből a lehető legujabb modelt válaszd, azoknál azért a 2 éves támogatás esélyesebb

Lehet én tudom rosszul, nem tudomy haverom S7 -jére múlt héten lett/került Oneui, 9-cel, úgyhogy lehet nem jön, csak ő rakta fel rá, de mivel annyit ért ehhez, mint asztalos az ullőhoz, ezért kétlem.

1 kedvelés

Nem tudom, a Samsung Members alkalmazásban, ahol ott van a teljes lista a frissítendő eszközökről, nem szerepel az S7, de mivel még azt sem írja, hogy az S8-at frissítették (holott egyértelműen igen, itt fogom a kezemben), úgy tűnik csak elavult

1 kedvelés

http://samsung-updates.com/device/?id=SM-G930F - S7-re nem talált hivatalos frissítést, persze rootolni lehet

http://samsung-updates.com/device/?id=SM-G950F - S8-ra egyértelműen van, az S8 plusz várható.

A gond az, hogy a kövi verziót már nem valószínű hogy megkapja az S8 a tapasztalatok szerint.

hát igen :confused: ettől félek de legalább binzt.frisités lesz egy darabig

s6 ról szerintem elég lesz nekem ez is és amúgy használtan veszem és egy darabb pénzel sincs tőbbem és ebben az árban gondolkoztam lg v35őn de sajnos itt nem is árulták a v30 meg már gyengébb oneplus 5t meg kilőve kamera meg felület miatt huawei van az egész családomban használtam egy hétig p20lite ot…egy darab szart nem ér már bocsi

Hát az tényleg nem ér semmit… :smiley:
p20 prot még nézhetsz

A p20 lite tényleg egy falat szar.De ettől még ne húzd le az egész brandet.Samsung is elárasztotta régen hulladékokkal a piacot.

Hát már nem azért, de eddigi tapasztalataim szerint az összes huawei lite modell, kb 1,5-2 év után használhatatlanná vált. Mind a p8 lite, p9 lite, p10 lite, p20 lite stb, stb…
De egyébként semmit se húztunk le a branden, legalábbis nem az volt a cél… :smiley:

2 kedvelés