Gamer Aknakereső Gépezet

Helo Forum!
Gamer pc in coming.
Lényeg a lényeg , szeretnék építettni egy gamer Pc -t vagy a Custom pc Debrecennel , vagy a pcx -el , sokat kutakodtam és kifundáltam egy setupot. Elsősorban , PuBG , Fortnite- (plsnobackseat) stb. Fps gamekre használnám.
Majd be másokon ide a képeket , hogy miket raktam össze, és azzal hogy mit cseréljek ki , vagy min változtassak vagy , hogy a 2 bolt közül melyikkel van tapaszalatotok, Minden észrevételt meghallgatom.
Ha tanácsolnál valamit a lényeg hogy ne csússzon az ára 400.ezer fölé, úgy hogy benne legyen a Win 10 pro. (Ház Master case h500p)

Szóval a setup:

Ha bármilyen meglátás van kérem a tancsácsot.

Szia!
Az a vízhűtő és a win10 teljesen felesleges.
Hűtő overkill erre a procira, Win10-et meg kapsz tized ennyiért.

inkább itt nézelődj. Nagyon sokat lehetne finomítani azon amit összeraktál.

Ahogy előttem írták, build ajánló. Kereted alapján válassz és jó napot. Vízhűtessel csak a baj van, potenciális veszély a gépre. Plusz cserélgetheted 2-3 évente. Win10-et meg vegyél eBay-en 600 forintért.

Mellé pl. goodoffer24-ról veszel mellé win10-s kódot, 12-15 dollár között szokott lenni.
PCX is teljesen jó, csak a build ajánlóból sok minden nem kapható, meg ahogy néztem, csak ASUS 2060 SUPER kártyák vannak. Ház akár tetszés szerint cserélhető, vagy ha nagyon akarod az Intelt, akkor cserélsz, bár szerintem nem éri meg.

ezen az árakon kívül semmit nem lehet kibetűzni