Gamer gépet szeretnék.... Kérem segítsenek

Sziasztok.
Szeretnék segítséget kérni önöktől abban hogy ez a gép össze állítás mennyire lesz jó a mostani játékokhoz mérve. Most ezen belül a legerősebb rendszerigényű játékokra gondoltam. Pl részben az openworld játékokra. 2020-as és a jövőbeni openworld játékokhoz kellene nekem …Szinte minden játékot kb maximális grafikával szeretném tolni. Most lehet egyjátékos és többjátékos játék is… (De ha tudtok jobb felépítést akkor azt nagyon szépen megköszönném. (jó az intel is)… Mennyit is szánnék rá??? Hát ha olcsóbban megtudom úszni akkor jó lenne de kb olyan 1M-1,2M simán belefér…de ha van olcsóbb megoldás akkor az…
Ez lenne az összeállított gép:
SilentiumPC Signum SG1 TG SPC230 fekete ablakos ATX számítógépház
Seasonic Focus PX 750W gamer tápegység
AMD Ryzen 7 3800X 100-100000025BOX processzor
GIGABYTE X570 GAMING X alaplap
Kingston 2x8GB DDR4 4000MHz HyperX Predator RGB HX440C19PB3AK2/16 memória
SAPPHIRE RX 5700 XT 8GB GDDR6 NITRO+ 11293-03-40G videókártya
Samsung 500GB 970 Evo Plus MZ-V7S500BW M.2 SSD meghajtó
Seagate ST4000NM002A Exos 7E8 4TB merevlemez
Be quiet! Dark Rock Pro 4 BK022 processzor hûtõ

Előre is köszönöm szépen a sok segítséget.

Több gond is van az összeállítással és a kerethez mérten néhol, igen alap alkatrészekből áll.
Ajánlom a Build ajánlót tanulmányozásra.

Kieg: várhatsz az rtx 3070 elérhetőségéig, olcsobban meguszod a nagyobb teljesítményt a 2080-hoz képest.

4 Likes

Én most október végéig biztos nem vennék gépet. Jön új Ryzen (valamikor), új Navi (valamikor), és mostanában az új NVIDIA kártyák. Ha ráérsz, várj még.

4 Likes

Okés köszönöm szépen… Várok még akkor…

Intel kivételével mindenkitől jön új termék desktop piacra.

Új nVIDIA GPU-k. :heavy_check_mark:
Új AMD CPU-k. :heavy_check_mark:
Új AMD GPU-k. :heavy_check_mark:

Most van az a 2-3 hónap amíg nem szabad vanni semmit sajnos, vagy maximum olyan összeállításokat amiket nem érintenek az új termékek igazán.

5 Likes

Ez a RAM nem egy jó választás ár-érték arányban. Típusnál maradva egy 3600Mhz-es CL17-es HyperX Predatort pl. már 20.000 Ft-al olcsóbban tudsz vásárolni, ami ráadásul “jobban” is teljesít. Nem mintha számítana 0.5 FPS-nél többet a különbség, de ne fizess 20.000 Ft-al többet a “rosszabb” javára. Szimplán azért drágább a 4000 mhz-es mert az emberek 95%-nak eltudják ezzel az egy adattal hitetni, hogy gyorsabb.

Az alábbi táblázatot érdemes szemügyre venni.

2 Likes

Naaa
na
na
naaaa
azért ott szabad szemmel is jól látható teljesítménybeli eltérések vannak. Nem véletlen drágább. Igaz nem 20al érne többet, de ezt a pluszt nem is bánja meg senki.

Spoiler

https://www.youtube.com/watch?v=Zm8xIo_2Aok&ab_channel=MyChemicalRomance

3 Likes

Szarkazmus :smiley: ?

1 Like

Ez nem olyannak lett szánva. Nem nézel family guyt?

1 Like

Sziasztok… Az új Radeon termékekkel valaki tudna nekem össze írni egy komoly komplett gamer gépet? Előre is köszönöm a segítséget.

Ahogy megjelennek, az ajánló is frissül majd (mint minden héten):

4 Likes