GAMER lapos

Nincs gáz egyikünk világával sem, de nem tudnak meggyőzni a PC-sek.
1.Jönnek az aksival, de baromság hiszen van áram. Sőt van powerbank is :sunglasses:
2.Jönnek az árakkal, de ha elkezdesz összerakni egy PC-t plusz monitor rájössz hogy ugyanott vagy árban.
3.Jönnek az avulással, hogy a PC-s könnyen cserél mindent.
Csakhogy számoljunk: proci csere kb 150eFt, videókártya kb 250eFt= 400eFt
Monitor csere 200eFt. Összesen tartunk 600eFt-nál
Laptopnál 2évenként cserélem és ár/értéktől függően kisebb összegű a bukás mint a PC-n
4. Jönnek a hűtéssel. Ma már egyre több módon tesznek a laptopok jobb hűtéséért az új konstrukciók.
5. Jönnek a teljesítménnyel amiben tényleg igazuk van hogy erősebb a PC.
Viszont ennyi kompromisszum belefér abba hogy kisebb, mobilabb a laptop.

Szóval ha van új dolog amivel jobb a PC amiről állandóan meg akarjátok az embert győzni, akkor várom az infót. :nerd_face:

3 órán át bírja? A te PC-d még 1ms-t se bír:rofl::rofl::rofl:
Vagy szerinted a laptoposok nem használnak áramot? :joy:

Nem tudom most ki akar meggyőzni kit.
Nem szándékozom sehova se vinni a gépet, vagy annak teljesítményét, vagy bármely funkcióját.
Te 2 évente cseréled, én 5-6 évig elvagyok egy újonnan összerakott géppel, pedig nem 150 ezres proci, és nem is 250 ezres kártya van benne.

Nincs itt baj, nekem van ilyen is, olyan is. Valakinek igen is fontos, hogy el tudja vinni ide-oda és ott is tudja ugyan azt élvezni amit otthon. Nekem is előfordul az ilyen. Napokra x-y helyre kell mennem… ott is szeretném maxosan tolni a game-eket.

Sőt, olyan is van, hogy kimegyek és ott szeretnék egy-két dolgot megnézni, majd ismét vissza egy másik szobába vagy haverhoz elugrok és tolunk egy kis “lan”-t. Neked ez nem fontos. Fixebb a hely… nincs ezzel baj. Néha én is jobban szeretnék fixen…

Valakinek ez, valakinek az jön be. Mondjuk én csak azokat nem értem akik laptopot vesznek, de fixen ki nem jönnek a házból. Körbe van porosodva a laptop helye az asztalon, mert nincs megmozdítva. Na akkor szerintem nincs értelme.

Az én javaslatom, hogy mind a kettőből legyen fullos. :smiley: De kenyérre azért maradjon… :laughing:

Mindig vegyél egy lélegzetet!

Több mint valószínű, hogy elő fog fordulni, hogy valami olyasmire reagálsz, amivel nem feltételenül értesz egyet. Ez teljesen normális, DE ha kritikát fogalmazol meg, akkor a gondolatmenet/ötlettel kapcsolatban tedd, SOHASEM a hozzászólás/bejegyzés írójáról. Kérlek kerüld a következőket:

• Mások szídása
  • Egy hozzászólás hangnemére reagálsz, nem pedig a tartalmára.
  • Felesleges és túlzó káromkodás

Ezek helyett inkább írj egy építő jellegű hozzászólást, amivel segíted a többiek jelenlétét a Fórumon.

https://forum.thevr.hu/faq

Lezárva ekkor: #25