Gamer pc konfig

Sziasztok ! Raktam össze egy konfigurációt,szerintetek jó ? :slight_smile: Köszi
AMD Ryzen 5 1500X YD150XBBAEBOX processzor
Asus GTX1050 Ti OC 4GB DDR5 EX-GTX1050TI-O4G videokártya
Asus Prime B350-PLUS alaplap
Be Quiet! 550W System Power B8 Bulk BN259 OEM tápegység
Corsair 2x4GB DDR4 3000MHz Vengeance LPX Red CMK8GX4M2B3000C15R memória
Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX merevlemez
Zalman Z1 NEO fekete számítógép ház

1 Like

Üdv a fórumon!
Még nagyon kora van ma nekem, de ez a konfig elég erősen hasonlít a Build ajánlóban leírtakhoz, így azt mondom rendben van szerintem (max annyit varialnék, hogy nekem más márka vagy ház tetszik, ilyesmi, de az lényegtelen most), de ezért talán felesleges volt témát nyitni (a sok más hasonló mellé), elég lett volna csak körbenézni a Pc építés témakörben, de gondolom ez megvolt, hiszen kb ezeket a komponenseket szokták javasolni.
Azért ide rakom ezt is:

Kellemes használatot a géphez, ha ez lesz!

1 Like

Szia.

Házból esetleg inkább most 11-12 kavics környékén ezzel támadnék a cseh kollégáktól:

Az a baj, h itt nincs ilyen :)Innen veszek dolgokat a gépemhez :slight_smile: De azért köszi !! https://www.pcx.hu

Csak az ALZA forgalmazza, azért.

Ha a PCX-szel össze is szerelteted akkor onnan vegyél, de ha még futja rá:

Meggyőztél ! :smiley: Köszi,persze h belefér ez is :smiley:

Nagyon menő? :wink:

Hát az :smiley: Én csak arra mentem h világítson ,de azt minél olcsóbban …de ennek ez fehéres kék színe,nagyon jól néz ki ,és annyira világít h még az ufók is észreveszik kb :DKösssszi :stuck_out_tongue: (lány vagyok,kellenek a világítós dolgok ^^)

OFF!
Waó! Ezt nevezem, nagyon szép kis házikó ennyiért! És ha mindent jól értelmezek adnak hozzá három ventit is. Lehet, hogy ma még pénzt fogok költeni. :smiley: Milyen lehet egyébként egy ilyen olcsó háznak a szellőzés és az anyaghasználata? (ez az egyetlen kérdés merült fel bennem)

Minden esetre köszi, hogy beraktad ide mint jó ajánlatot, legalább nem maradunk le róla. :smiley:

1 Like

Lemez vastagságot írták igazából mint negatívumot, de ezt minden olcsóbb házhoz nyugodtan lehetne írni…

Felhasználói értékelések:
https://www.czc.cz/evolveo-t3/204617/produkt/vypis-recenzi

1 Like