Gamer pc konzol mellé

Ez lenne az első pc-m (mivel eddig konzolos voltam) és egynelőre összerakott gépre gondoltam mivel nem nagy értek hozzá. Mivel jelenleg van egy xbox series x-em ezért nem kell nekem egy bivaly erős gép csak pár játékot szeretnék rajta játszani(pl.: GTA 5 rp, valorant, cs:go). Esetleg valaki tudna tanácsot adni, hogy kb. milyen gépet vegyek és hogy előre összerakott vagy rakassam össze valahol. A válaszokat előre köszi.

Előre összerakott szart nem veszünk.

2 Likes

Semmiképp sem előre összerakottat. A build ajánlóból nézd meg ami tetszik, és vagy összeválogatod és Te rakod össze, vagy megveszed egy helyen és összerakják ott (Pl. PCX, Ipon, Aqua, Compker stb.) vagy megveszed különböző helyeken, és az Iponnal rakatod össze.
250-300k körüli PCbol ezek a gamek valószínűleg több évig futtathatóak lesznek, magasabb grafikai beállításokkal is.

Ha nem sürgős, akkor egy kicsit várnék a PC építéssel, egekben vannak az árak jelenleg.

1 Like

uhhh köszi

Hát igazából egyáltalán nem sűrgős úgyhogy akkor inkább várok. Köszi a tippeket.(És akkor elengedem az előre összerakott pc-ket)

1 Like