Gamer PC-t vennék

Sziasztok!
PC-t szeretnék venni, leginkább játszásra, később talán streamelésre is. Eddig Xboxos voltam, szóval nincs semmilyen alkatrészem, ez lenne az első asztalim. A keret 350 e Ft lenne maximum. GPU-ból mindenképp RTX 2060-t szeretnék, CPU-nál az I7 10. Generációst szeretném. Segítenének tápot, házat, stb-t. Nem vagyok még nagy szakértő ebben. A segítséget előre is köszönöm.

az ilyen megkötés helyből rossz.

pláne

A keretedből az alábbi 2 jön ki, de inkább az AMD gépet vedd a fejleszthetőség miatt.
image

NO
image

3 Likes

Emellett jelenleg felér egy tökön lövéssel pc-t venni. Az árak egekben és szinte nincs készlet semmiből.

8 Likes

Éppen venni vehet, most hogy a kövi szérián nem ugrik magot az intel egy 10700K-val pár évig el lehet lenni. Mondjuk egy 2060 szint mellé kicsit sokallom, de ilyet apróról tud lőni úgy 100K környékén (én is pont most passzoltam el az enyémet), később VGA-t meg uppolhat akár mikor, ha egyszer lesz készlet a 3xxx-ből és normalizálódik az ára.
Viszont a 350-es keret kicsit szűkös az i7-hez, mondjuk egy Z490-es megoldással a 10400 + ~2060 most okés lenne, később meg lehet párba feljebb menni i7+3060Ti/3070 tájára, max kicsit combosabb tápot kell lőni bele.

1 Like