[Gamer Viccek]

Én imádom a filmet, kismilliószor láttam már, sőt épp tegnapelőtt néztem meg fogalmam sincs hányadszor.

A mai napig az egyik legkiemelkedőbb és legszívszorítóbb alkotás a témában, ez szerintem vitán felül áll!

Ennek ellenére, én jót mosolyogtam ezen a mémen.

Van hogy nekem is visszaveti a humoromat ha tudom hogy szomorú dologról van szó.
Ha ez olyan témájú film, elnézést kérek.
De tegyük hozzá van egy pár szomorú témájú film vagy sírós jelenet amiből mém/vicc lett.

@nicknev ha ez így van akkor megnézem
(bár őszintén megvallva nem követem/rajongok Brody munkásságáért)

OFF:

Spoiler

Mindenképp adj a filmnek egy esélyt! Tényleg kiemelkedő mozi!

Amúgy ha Adrien nem is a kedvenced, azért a Grand Budapest Hotel-t, és A Fiók című filmet bátran merem ajánlani! Lehet kicsit megkedveled.

@Toomer @nicknev
Teljesen igazatok van;
Igen,készülnek szomorú dolgokból mémek, és én nem egyen,nem kettőn nevetek. Az,hogy ezen nem tudok nevetni,mint már mondottam, személyes hozzáállásom miatt van. :slight_smile:
szerintem kiveséztük a témát, eleget OFFoltam/-tunk,visszakettő padlógáz a gamer viccekhez :stuck_out_tongue:

Firefox extension

Imádom ezeket a montázsokat, ha nektek is tetszett akkor itt találtok többet :slight_smile:

Zseniális! XD

Nem is tudtam, hogy a Tomb Raider 3-nak van selfikutyás kiegészítője :slight_smile: :stuck_out_tongue:

Ezt érdemes lesz megnézni!

Valaki a ma reggel ezt küldte a chatbe :rofl: Happy Hour Streamen

Kiszivárgott kép az RTX-es SotTR-ből :joy: Things are gettin’ out of hands :rofl:

Spoiler

@SalaysHUN
Mennyi is volt a 2080Ti? Csak hogy tudjam mennyit kell spórolni :rofl: