Gaming proci 120K alatt!

Nézd lehet szeretni az AMD-t meg nem szeretni Intelt, de azért ennyire nem kell túltolni. Nem munkára kell,megadott felső kerettel… (Mondjuk akkor már a játékokat is jó lenne ismerni)

Mostanában túl sokszor írtam már le: ne okozz anyagi kárt!
az a 2 fps hűhaaa.
attól, hogy az a plafon pénzben, nem kell azt ajánlani. Mikor van más alternatíva.

és azzal, hogy te tudatosan csak a pénzt nézed, igenis anyagilak kárt okozhatsz neki.
Teszem azt valakinek összeválogatsz alkatrészeket csak ár alapján. Jó esetben nem indul el, rosszabban, olyan szsr a táp, hogy kiég a .ecibe.
Te meg vigyorogsz, a monitorod előtt, hogy oké, ez megvolt. A másik, meg bas…zhatja a hónapok alatt összehozott pénzét

4 Likes

Azért egy i7-re ezt leírni…neee… Csak játékra lesz. Nem fog vele veszíteni.

• amúgy is hónapok múlva építi. Nincs olyan, aki ért hozzá és most merne előre ajánlani bármit.
  • Intel, vagy nem intel, akkor is egy bedöntött, halott, fejleszthetetlen generáció, egy a csúcsán sem megért procival.
  • Annyi felfogás nincs benned, hogy megértsd amit az előbb írtam.
  • És nem vagyok egyik gyártó megszállotja sem.

(Akkor ez most ittmarad)

2 Likes

Szia.
Azért jó lenne tudni milyen, monitorod van és milyen felbontáson szeretnél játszani.

MSI MAG B550 TOMAHAWK 57.990 Ft
AMD RYZEN 7 3700X 102.599 Ft oaziscomputer.hu
ARCTIC Freezer 34 eSports DUO 15.900 Ft
GIGABYTE GeForce RTX 2080 SUPER GAMING OC 8GB GDDR6 256bit (GV-N208SGAMING OC-8GC) 255.890 Ft
G.SKILL 32GB KIT DDR4 3200MHz CL16 Gaming Series Aegis 45.490 Ft
Kingston A2000 500GB SA2000M8/500G 21.101 Ft
Seagate IronWolf 3.5 2TB 5900rpm 64MB SATA3 27.721 Ft
Fractal Design Meshify C TG 30.590 Ft
Seasonic Focus 750 Gold 35.690 Ft

Összesen: 592.971 Ft alza.hu

Vàgó úr, szertném megjelölni a helyes választ

4 Likes

Fejezd be kérlek a random kosárbahajigált konfigok spamelését! A kérdező hónapok mulva fog összerakni, addig bármi is történhet a piacon, sőt, akár az ellenkezője is. Visszatérünk ha aktuális lesz.

5 Likes

Szia.
Az összeállításom hónapok múlva is meg fogja állni a helyét, annyi különbséggel, hogy olcsóbbak lesznek a komponensek. Szerintem KriszSan-t ez nem zavarja.

1 Like

Igen, de csökkenhet olyan alkatrész ára is, ami esetleg jobban megérné. Így a mostani összeállításod már pénzkidobás lenne.

3 Likes

Tippeket és ötleteket kértem, igaz nem ma veszem meg de nem bánnám ha nem záratnád le. Vagy zavar?

Darabokban fogom megvenni a gépet mert sajnos nincs se apu se anyu hogy megvegye én meg csak egy szar irattáros vagyok, szóval okkal kérdeztem a procit és a hozzá illő alaplapot. Ezekkel kezdem, nyílván egy házzal is. De egyenlőre nem kaptam meg a tuti ötletet mert sajnos feszkó lett hogy intel vagy amd. Én nem ezt akartam. Szóval ha lehet várnék még több véleményre is. És az hogy lezáratnád nem éppen segítség.

Nekem úgy tűnt, hogy egyre több false/félrevezető infót kapsz hozzá nem értő emberektől amivel többet ártanak neked, mint segítenek. (ld vegyél intelt.) saját tapasztalatból tudod, hogy nagyon rossz ácsingózni valami iránt ami csak hónapok múlva lesz a tied. Nem kell lezárni, csak figyelj a fake infókra. @P_D_1 jókat szokott mondani.

7 Likes

Na így már haladunk. Tényleg én semmit nem értek ezekhez csak egy pali vagyok aki szeret játszani. Hozzátok kell hogy forduljak segítségért hogy ne mélytorkozzam le a pénztárcámat feleslegesen :smiley:

@P_D_1 jókat mond. Illetve JELENLEG jobban megéri az amd, de ott van a build ajánlo hetente frissíti @sutyomatic úr.

6 Likes

Így van, @miazhogyketto a lehető legfeszültségmentesebben és legkíméletesebben írta le a lényeget.
A feszkó én szerintem nem feltétlen az intel amd miatt lett, hanem a már említett okok miatt, meg a random szunnyadó, ámde felébredő pc huszárok miatt.

7 Likes

Ezzel a darabokban dologgal az a nagy baj, hogy az állásban is megy a gari idő plusz csak a pénzed áll benne. Illetve nem tudod kipróbálni az alkatrészt, hogy jó-e vagy gyári hibás.
Vagy egybe kell venni.
Vagy a poci/ram/lap/táp egybe ha van otthon régebbi vga és később egy vga upgrade.

5 Likes

Jogos

Na jól van, @LengyelB2 tisztelt uram, lezárhatja.
Mindenkinek köszönöm a segítséget vagy éppen a szándékot. Hülye voltam hogy nem szántam több időt a fórum áttanulmányozására. Mindenkinek szép napot kívánok.

1 Like

Ez az a műfaj, ahol nem érdemes előre tervezni. Ha megvan a kívánt keret, gyere vissza és szívesen segítünk. De magad is kiválaszthatod a hőn szeretett Build ajánló -ból

5 Likes