Gaming/Stream PC

Játék és stream menne erről a gépről, 144 Hrzes monitoron, 1440p.

Mielőtt megrendelném, gondoltam rá kérdezek,mit gondoltok erről a gépről?

1 Like

Muszáj előre összeépített?

1 Like

Igen, innen rendelem, de kb minden variálható rajta.

1 Like

Én ezeket a változtatásokat alkalmaznám (táp és alaplap, esetleg még a cpu coolert lehetne)
Ha mindenképp asus lapnál maradnál, és mATX-nél akkor az Asus TUF B550M-Plus Gaming, AMD B550 válaszd

1 Like

Tudsz jobbat ebből a budgetből?

1 Like

Megteszed, hogy megindokolod röviden, hogy miért? Érdekelne engem is.

1 Like

Hogyne, erre van a fórum build ajánlója. Előre épített gépet nem éri meg venni. Bármelyik normális szakbolt vállal gépösszerakást is, akár vitt alkatrészekből.

Ja és Windows 10 Pro kulcsot 1000-1500 forintért lehet venni eBay-en, azt boltból venni nettó tökön lövés.

2 Likes

Köszi a választ!
Amúgy sajnos csak Windows 10el lehet ezen az oldalon venni, ezért hagytam bent. Külön építeni nem fogok, nem értek hozzá és árban sem találtam sokkal olcsóbban, ennyit nekem megér. 1200 € lenne optimális, de lehet egy kicsivel feljebb csúszik

Az általam össze rakott gép alaplapját miért nem ajánlod? Haverom pont ilyet rendelt, de még nem érkezett meg neki. Kezdjen félni :slight_smile: ?

Állítólag jobb mint megijedni :smiley:
A Prime B550-K egy nagyon fapados B550 lap. Nem jó választás hosszú távon.

4 Likes

Ezzel tényleg jobban járnál. Viszont 5600X mellé legalább 3600 MHz-es RAM dukál, és jó lenne pontosítani, hogy mi van a listán.

Mert a táp egy megbízhatóbb táp meg 80+ gold-os, az alaplap meg jobb, sokkal jobb.

Igen valóban jobb lenne, de már így is feljebb mentünk árban, ha jól emlékszem Corsair vengeance ram volt.

1 Like