TheVR Fórum

Gazdálkodj Okosan! - NINJON EDITION

Még anno felmerült egy társasjáték ötlet. Legyen egy társas a VR-ról. De milyen? Hát ilyen! :smiley:
Egy kissé megcsúszva, de végre késznek mondható a Gazdálkodj Okosan! - NINJON EDITION társasjáték!

Már régebben kissebb utalások voltak rá, ami végül be is teljesedett. (többé kevésbé)
Magához a játékhoz nincs másra szükségetek mint a Tabletop simulator-ra (alap verzió DLC nélkül)

Valamint legalább 1 ismerősre akivel tudjátok játszani! :slight_smile:

A játék nem marad ilyen állapotában, ahogy időm engedi még lesz frissítve, és pár dolog hozzárakva. (akár ötleteket is várunk)

A játékot ITT éritek el, vagy rákeresve a steam workshop-ban.

Jó Játékot! :slight_smile:

@gogregina & @BanisHead

43 Likes

Egy kisebb gond van a host-al így a játék átmenetileg nem elérhető de ahogy lesz rá idő orvosoljuk a problémát!

UPDATE: Javítva!

Óriási, gigalájk :smiley: Nem semmi munka lehetett, grat hozzá :slight_smile:

2 Likes

Köszönjük! :smiley: Ezzel még nem állt meg a munka lesz még benne tartalom :wink:

3 Likes

UPDATE:
Egyedi figura került be! :smiley:

1 Like

Megtaláltam az aktív témát! :smiley: Sajnos még nem tudtuk kipróbálni, legalább 4-5 embert össze akarunk hozzá szedni. #OVERHYPED

1 Like

UPDATE:

Új háttér került a játékba! :wink:

Szeretnék egy kis igényfelmérőt nézni :smiley:

Ugyebár maga a játék eleinte dobozos változatban akart megjelenni de mivel látom van azért akinek így is tetszik így szeretném megnézni ki az aki egy dobozos változatnak örülne :smiley:
LINK <-Itt tudtok válaszolni!

(Esetleg ha van ismerősötök akinek tetszene ez a verzió (Tabletop Simulatoros) vagy a dobozos változat akkor ne habozzatok megosztani ezt vele! :wink: )

1 Like

UPDATE:
Kisebb frissítés a táblán :slight_smile: MÉG semmi komoly :stuck_out_tongue:

Szia! Körülbelül milyen költsegei lennenek ennek az elkeszitesenek?

Mivel nagy valószínűséggel csak rendelésre lenne, így kicsit drágább lenne mint a tömegtermelt társaik, úgy kalkulálom hogy az alap verzióra(gazdálkodj okosan) egy ilyen 20-25% plusz az, amit rá kell számolni, és akkor reális ár jön ki, és ez még lehet hogy csak az anyagköltség. De lehet hogy még alá is számoltam.

1 Like

Ahogy @kyuubi1992hq is irta drágább lenne mint egy alap társas így azért is lett ezzel a megoldással elkészítve a játék.
De mivel hogy a játékról se kaptunk semmilyen visszajelzést se nagy érdeklődést így még nem nagyon szeretnénk vállalni rendelést belőle. :confused:

Viszont az tuti, hogy ha lesz ilyen, akkor abból legalább 2 szett kell nekem.

1 Like

Sajnos amíg nem kapunk elég visszajelzést a játékkal kapcsolatban addig nem áldozunk rá mert ha rajtunk maradna az elég nagy kiesés lenne :confused:

Nem tudom valaki figyeli-e még a játékot Steamen/itt de egy kis UPDATE! :smiley:
Van már egy lehetséges megoldás pár darab LIMITÁLT kiadás készítésére (nem homemade hanem rendes)
Így amint egyeztetésre kerülnek a dolgok akkor lesz még egy upate. :wink:

2 Likes

Szuper! Még mindig érdekel a dolog és hatalmas meglepetés lesz a debrecenieknek, ha ezzel megjelenek egy találkozón. :smile:

2 Likes

HYPE UPDATE:
Megvolt az egyeztetés a nyomdával. :upside_down_face:

8 Likes

És ez mit takar? Tudsz valami infót csepegtetni?

2 Likes

Annyit jelent hogy leadtam egy kivitelezési listát a nyomda vezetőjének, hogy mit hogy szeretnénk megvalósítani, és meg kell várnunk hogy bent a nyomdában ezt meg-e tudják valósítani. (Nem olyan simán megy ez minta azt gondoltam)

3 Likes

Vannak már akik stream-elték is a játékot! :smile: (igaz sajnos nem tudták a szabályzatot egy kisebb hiba miatt de elvoltak vele) :rofl: :sunglasses:

(kb 1,5 órát játszottak vele)

5 Likes