GEFORCE Now-Játék a "felhőben"

Sziasztok! Gondolom páran már hallottatok az Nvidia megoldásáról, a Geforce Now-ról. Valakinek sikerült már bekerülnie a beta-ba? Én jelentkeztem, de nem sok esélyt látok a bejutásra :frowning: Előre is köszönöm a választ :slight_smile:

Valakinek sikerült béta kulcsot kapnia mi a véleménye? :slight_smile: ha ez tartalmazza a játékokat akkor jobb lehet mint a Stadia.
Igaz hogy inkább csak single player gamekre jó, multi-player fpsre nem a lagg miatt?

A játékokat neked kell megvenned…

1 kedvelés

én tavaly kaptam meg a kulcsot hozzá, a játékokkal neked kell rendelkezned! Az Nvidia csak a craftot adja hozzá

1 kedvelés

Nekem még singleplayerre se.Nem durva ankésés, de érezhető.Van akit ez zavar, van akit nem.Multinál ez duplázódhat, de eszembe se jutna ezen multizni.:smiley:

Olyasmit képzelj el, mint amikor steamel tükrözöd a játékot egy másik eszközre.Néha, hirtelen mozdulatoknál egy pillanatra elmosódnak a textúrák kisebb blokkokban, mint a régi írott cd-s filmeknél.

250/50-es net mellett, ami bőségesen elég hozzá.

Én kaptam egyet. Multi és a Single is laggol ha gyenge a neted.

1 kedvelés

Köszönöm a válaszokat :slight_smile: úgy talán jó buy lenne ha tartalmazná a játékokat de akkor felejtős.