Gep crash bizonyos jatekok kozben

Sziasztok! Ismet problemaba utkoztem ugyhogy szokasosan a TheVR kozosseghez fordulok:)
Annyi a tortenet hogy bizonyos jatekok kozben a monitor “no signal”-t ir, ugyan a gep bekapcsolva marad de se kep se hang (alt + f4, alt + ctrl + del nem mukodik) de ez a problema csak bizonyos jatekoknal all fent. Peldaul: The Forest, Fortnite: Darwin Project, amig CS:GO, PUBG , Siege tokeletesen mukodnek bongesztem kulfoldi forumokon de semmi, probaltam meg a Radeon Software-ben es a BIOS-ban ugyeskedni valamit de nulla. Nem tudom hogy mi lehet a problema. Elore is nagyon koszi a valaszokat!
Videokartya: AMD sapphire RX 570 (Driver: 20.1.4.)
Proci: Ryzen 5 1600
Alaplap: Gigabyte B450M DS3H
Tap: Corsair CX450
Ram: HyperX Fury 8gb (2x4)
Merevlemez: WD Blue 1TB

Ez szép és jó, de a “WeAreTheVR” nem oldja fel azt az alapvető dolgot, hogy a konfigod nélkül semmit nem tudunk mondani a problémádról, azon kívül hogy így jártál. Szóval, problémaleírás, teljes konfig, esetleg szoftver, és amiket eddig próbáltál a probléma megoldására. Ha ezek megvannak, akkor tudunk segíteni. :slight_smile:

1 Like

Bakker bocsanat igazad van! Elnmezest a figyelmetlensegert!

1 Like

Semmi gond, csak egészétsd ki a bejegyzésedet
Edit: látom megvan
Edit 2: elkiabáltam

A teljes konfigba beletartozik minden ami a gépedben van. Háttértárak, táp, memória, stb. Ezért “teljes”

2 Likes

Tudom, ertem, folyamatban. Maris kiegeszitem.

Kiegeszitettem teljesen,azt hiszem nem hianyzik semmi. Koszonom a turelmet!

Ez a link a legutolsó Radeon Adrenalin 2019 verziót fogja letölteni. Töltsd le, indítsd újra a gépet csökkentett módban, húzd ki az ethernet kábelt, DDU-val gyaluld le a videokártya driverét, ezután a gép újraindul, telepítsd a drivert az imént letöltött installerből, ha megvan, indítsd újra a gépet, és mehet vissza az ethernet. Ha wifin vagy akkor tiltsd le a wifi kártyát a vezérlőpultban, ugyanabban a lépésben, ahol az ethernetet húznád ki. Aztán mehet vissza ott ahol az ethernetet dugnád be

Driver
https://drivers.amd.com/drivers/beta/win10-radeon-software-adrenalin-2019-edition-19.12.1-dec2.exe

DDU

1 Like

^^^ What he said ^^^

1 Like