Gép ház

Nyuigi nem folytatódik hanem itt fejeződik be ez az utolsó kérdés nyugalom.

Jólvan már .

De ha meg csinálnék egy új accot ide és azzal kérdezném meg akkor nem lenne baj :frowning:

Ha onnantól kezdve megint megkérded 8szor ugyanazt, miután választ kaptál rá, akkor, de, ugyanakkora baj lenne. :smiley:
Mielőtt megint elborulna az agyam, lelépek, és megpróbálok lenyugodni.

Jólvan elég lesz a nyugtató beszédből megveszem a zalman i3 simplet oszt cső szevasztok.

Használd egészséggel. Viszont nem kell megsértődni, nem bántásból irta senki sem, amit irt. Egyszerűen sok volt már, amit csináltál, mindennek a megkérdőjelezése és a chat szerű fórumhasználat, miszerint minden egyes apró gondolatot új hozzászólásba irsz. Továbbá meg kell tanulnod döntéseket hozni, mert ha mindig mindent megkérdőjelezel, akkor soha nem fogsz előrébb jutni az életben sem.

Ha elkészült a gép, akkor pedig szivesen látjuk majd itt:

Én nem sértőttem meg nyugi . Csak bíztam bennetek hogy segítettek , a netes is néztem de hol ez hol az van oda írva, nem tudom minek higgyek ezért fordultam hozzátok. És köszönöm szépen a sesgítségeteket (még ha nem is tűnik annak hogy köszönöm.)

@lengyelb egy lakatot kérhetnék?

Én is. Kérek kettőt is

Az ajánló is a K500L-et ajánlja, meg mások is ezt ajánlották neked, de te mégis a Zalman háznál maradsz? Akkor minek írsz ki ide kérdést?

Tán mert nem azt ajánlja.

Most nem konkrétan a Mainstream - AMD konfigra gondoltam… :slight_smile:
Mivel a 22 ezer már kiesik a keretből, ez számomra logikus, hogy akkor házból azt nézed, ami olcsóbb, azaz fentebb van a Budget build ajánlónál. Ahol ott is van az a K500/K500L…

vagy igen csak alacsonyabb kategóriás buildekben

De ha én a zalman i3 simple nél maradnék nekem az sokkal jobban bejön.

Ha rám hallgatsz azt csinálsz amit akarsz :smiley:

Akkor megkérdem megint, mi a hóhér lábaközött csüngő szőrös mócsingért írsz ki ide kérdést, ha csak magadra hallgatsz?

Naaa. Nyugi. Lezárjuk, és elfelejtjük ezt a témát.

Nyugi. :frowning:

Akkor maradok a zalmannál.És nyugi nem zavarlak titeket többé.

Sajnálok mindent zárjátok le ezt és köszi mindent.