Gep osszeszereles / win telepites

Sziasztok valaki vallalna nekem osszeszerelest?es windows telepitest?! :slight_smile: Bp 9. Kerulet

ez az első ilyen bejegyzés
én ennek nagyon örülök, mert, ilyen segítséget én szívesen adnék, de szólók, h nagy kockázatot válasz, egy egy nyilvános oldal! Bárki jelentkezhet!
legyél elővigyázatos azzal akit beengedsz majd a lakásodba!
ne is ad meg a pontos címet, valami nagy forgalmú jól ismert helyen találkozzatok előszór!

de ha más nem megy én is szívesen megyek, nagyon szeretek gépet összerakni!

Ha valaki Zalából kérne segítséget, állok rendelkezésre. :slight_smile:

Szivesen segítek a dologban, ha neked megfelel az, hogy időbeosztásom miatt más kerületben kellene elhozd a gépet.

Én is nagyon szívesen segítek, és egyetértek @lengyelb -vel.
Meg amúgy is szeretem csinálni.

Nemrég raktam össze egy gépet valakinek innen a fórumról Liphook-ban :slight_smile: pedig én Readingi vagyok…de mi az a kis távolság így fórumos családon belül :slight_smile:

Ha London környékén kérne valaki segítséget az csak írjon rám :wink:

Remélem sikerül találnod valakit, aki majd szívesen segít ebben és utána élvezheted az új géped. Én is segítenék, de kb 100 km-re lakok, szóval így felejtős sajnos, pedig imádok szerelni. Baráti körben én csinálom mindenki gépét általában. Ha valakinek Kiskunfélegyháza környékéről kellene hasonló segítség, akkor kereshet engem is.

Csatlakozok én is. Ha valakinek Gyálon kell segítség (amire nem látok sok esélyt), szívesen beugrok :slight_smile:

Csatlakozom! Ha valakinek XXI., XX., XXIII., kerületben kell segítség, szóljatok! :slight_smile: