Gép vásárlás!

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy össze állítottam az ajánlóból ezt a gépet a pcpartpicker oldalán és ezt a hiba üzenetet írta ki. Sajnos nem nagyon értek a pc építéshez nem tudom hogy ez mit jelent technikailag. Ha ezt valaki el magyarázná hogy gond ez a hiba üzenet azt meg köszönöm.
A választ előre is köszönöm.

Ha az alaplap egyes számú M.2 slotját használod, akkor letilt egy SATA slotot, ha a kettes számú M.2 slotját használod, 2 SATA slotot tilt le. Ez teljesen normális, csak figyelni kell mit hova dugsz. Ha nem te rakod össze, akkor nem érint.

Emellett a rendszer automatikusan nem tudja ellenőrizni, hogy a RAM-ok és a CPU hűtő elfér-e egymástól. Amennyiben a build ajánlót használtad, ahogy írtad, ezzel nem lesz gond.

2 kedvelés

Köszönöm a gyors válaszodat Medvemackó.
Szép Napot Neked…

1 kedvelés

Nagyon szívesen! Van még esetleg kérdésed?

Most nincs de ha lesz írok. Gépet majd februárba akarom venni most csak informálódok.

Még egyszer köszönöm.

Addig még nagyon sok víz lefolyik a dunán, kb fölöslegesen nézelődsz.

3 kedvelés

Hol van még jövő február… Ennyivel előre tervezni semmi értelme.

4 kedvelés

Az igaz, de mivel ez lesz az első gépem ismerkednem kell a lehetőségekkel és az alkatrészakkel. Mert tanulnom kell. Például ez az AMD vs INTEL kérdés is elég nagy gondot okoz nekem.Mert mindenki mást mond. Amit én szeretnék az kizárólag játékra kell és olyan ami azért hosszútávon (2-5év) kiszolgál nagyobb változtattatás nélkül.Mondjuk a proci csere később belefér ha kell. Főként sztori játékokra, és egyszemélyes játékokra. Jó minőségben WQhd 1440p ben.

azt meg tudja mondani nekem valaki miért írja át ez a csevegő amit írok ilyen zagyvaságokra?

High End-től felfele lehet nézelődni.

Februárig még jön a 10. széria Intel, de jelenleg az AMD a legjobb mindenre. Kivéve ahol maga a szoftver igényli az intelt.

Ezt meg auto correct-nek hívják.

2 kedvelés

Ki lehet kapcsolni vagy lehet valamit csinálni hogy javítson bele csevegő? Ne korigáljon.

Ha telefonról használod a fórumot, akkor abban kutakodj az autocorrect kikapcsolására. Én magán a fórumon ilyennel még nem találkoztam.

2 kedvelés

Azt a telefonodon kapcsold ki :stuck_out_tongue:

Amúgy az AMD lenne a te barátod most…egy 3xxx szériás CPU meg a 2080 amit választotál a listába is pl.

A Kingstone M.2-őt én azért kicserélném valami kicsit jobbra…Samsung (ami még mindíg a legjobb), vagy Corsair, WD … HA már M.2 lessz benne.

Toshiba HDD-t is hanyagolnám. Ott inkább WD amit ajánlanék ha a megbízhatóság is szempont nemcsak az ár.

1 kedvelés

gépen (laptop) használom a beálitás át menti oda is?

Köszi az infokat.

gépen (laptop) használom a beálitás át menti oda is?

Szét néztem a beállításokban de nem találtam, hogy hol lehetne ki kapcsolni az autocorrectet. Néztem telefonon és laptopon is.
Fura mert ahová írom a szöveget ott jól jelenik meg de mellette van az előnézeti ablak és ott korrigálja az írottakat és azt jeleníti meg a fórumban. (Helytelenül) . Nem is olyan mint az autocorrect lenne, hanem a fogalmazást javítaná ki. Vagy valami ilyesmi, ez csak találgatás. Valaki találkozott már ilyennel?

Segítségeteket előre is köszönöm…

Nem tettél fel valami bővítményt Chrome-on belül?

A google fordító és McAfee bővítmény csak rajta.

Akkor esélyes hogy a fordító alkot. Magyarról magyarra.

3 kedvelés