Gép vásárlási tanács kérés

Üdvözlöm a kedves fórumozókat :grin:

Egy kis segítséget szeretnék kérni és kérlek ne feszítsetek keresztre ha esetleg hülyeséget mondok vagy egyéb, mert baromi kezdő vagyok a témában. Tehát egy “gamer” PC-t néztem ki magamnak ami nem tudom mennyire gamer és voltaképpen ez lenne amiben a segítséget kérném, illetve ha valaki ismeri az oldalt akkor arról is szeretnék némi véleményt. Illetve tudni szeretném ha éppenséggel megfelelne játékra akkor egy komolyabb játékot (pubg, division) milyen szinten vinné és hogy az a szint még a játszható kategóriában van e.
Ez lenne a masina😅: https://www.skynet-computer.hu/termek/skynet-gamer-x4-4-gamer-x4-4

Előre összerakott gépet ne vegyél. :slight_smile: Build ajánlóból nézz ki egyet, rakasd össze. :slight_smile:

Ez nagyon, nagyon messze van egy “gamer” géptől, az említett játékokat el is lehet felejteni egy ilyen konfigon teljesen.

Oh… Rendben köszönöm :sweat_smile:Viszont a “build ajánlót” hol találom? Sejtem hogy nagyon nagyon gyökér kérdés de ne kövezzetek meg kérlek

A keresőbe beírod és kiadja, egyébként a PC Építés kategória tetején

Ezzel együtt érdemes lenne magát ezt a topicot is áttenni, mivel végülis inkább PC építés (lesz) a téma, mint support.

Build ajánló: Build ajánló, avagy: Milyen gépet vegyek? <–katt
Átraktam pc építésbe :slight_smile:

Köszönöm szépen mindenkinek. Ahogy látom megóvtatok egy egész rossz vételtől. :sweat_smile:

1 Like

Elég jól látod, de ez nem gond, kb ezt csinálják minden nap akik folyton itt vannak :smile:

Igen, tanusíthatom, napi 2-3 pc építés topik van átlagosan. :smile: